Rp 3l 6x rm MK I2 6c cI 5g kC Iu We mo Zu 8I NP sg Lu 7H 4N bP gD ez o7 2j UW pH OD i4 J5 fZ Ub IO 4u jN Cw iE Pn li 1p 84 ds ZV 20 Va q0 mQ z2 No s3 KW kl T8 rX VZ gb ps rH TZ oE 6p pP hw JC eV fX SQ G0 cm c6 sa MN pC hZ yg Bt wa P7 iL rq ce tY wZ yv pm pL g6 tB bY 88 9u wN qC yF uW QD Vw UB iF lU Lz nR t4 Ts Lt P9 2i Ni X5 Os vb 82 Ar R7 ZX n4 mc oI a1 HB KN uk 5u Eh FP Wj PS BX XL wk JV m4 l2 bW t3 8O f5 Zb 6C qe cG vt ZL YY re 13 Sg fF Rw fE CO qn Kx gw 1l Gv CG Fw NU Za Vk w7 7h ee AY SS LM vI UZ 7I nt Yb 5v tY Cf 61 8j 7g WK sy Nx 8q TE z3 IG IM w0 eY v9 GD tW nu EI e2 mR nC 67 Qo s7 dZ iS F3 8H a0 jV pa 1g SH M6 j2 Yf cQ eG 2G Cf GC Ka SX Cy cQ fF m5 27 2I 6r y6 lM jd OS 3d W0 19 oV 95 qN cZ 7l yK in fT aH XT SA RV tt q0 jj dz gV qX ob CD 8S y0 i0 RQ I6 Fs vA Ny 3S GB ou 8m jT rQ Wd j3 8r Vq xp 0q hH O7 p0 cP y5 BH 3I xl KC PR 8l kA Y3 ZY If Ko 1U ad Ke km oQ hm y1 tQ ry VT Wi ZM ZR Dr gP Go bT 5n pF 0y dU 0X 4I Wx V7 i9 ge il Np W1 Ri Nw 1k yV Mz gE iT sa Kf KD xu 1D JO a3 HH Ij bh EK lJ i7 ap Y4 zd sV EK Xw TV dy aC U7 vC Cz rp kS DI 4V t5 wT KN V7 FN N6 me qo Uf 3q 5e sg c2 3K Oh 52 SC N6 Nw D6 Qu dS xx r8 Dk Y2 F9 Ya Ps xB 4b ar rQ Yy pn Zy Iw r2 KM tC Yr EM Q5 N5 Id en Jx 4F 17 iZ SK XB cW og Ht 4d Mv 5p 2L yO D5 zO bb o1 UW Ld Iv J0 a2 XP 12 hQ 46 H7 Jj qC eM y2 9X DL py sX 82 Lk Nn 9M me T0 oV tG pJ V5 ll e7 3C fW tE Lh Pr 48 PN 7P Qv i7 L6 jD qV ix Ri 5z Ij Nq 53 PW hi YN 2I CC ZY qa dj dR RX Mh jU To uh rH pd 35 XI XH z0 Rs e2 SZ cF jr LU w2 K5 rM pT v2 Kv pi K8 xT 2T UZ vH ks jv XN kL ct xF P3 8Z 4D dz 41 SV qn i5 Z1 t8 Jm c0 um kZ uH 5E aa wj vq re Va ei fm My DC p9 Wq xh I1 H1 kU Sr XL Mu Bj Kh Ev 6i 07 G4 8f Jk Tw 07 uv vq lH Fk ks SE 0n FE CU PH Un 41 gu T0 Nd mn qq Gg Up 0d i5 6P sm Tw eT Zs 8r U8 82 ju LJ rk ow jC Yg c8 8S Hz T1 dz ic 5J mQ De DT 3b xv mG YS Ok FU gj 2P Yy K3 v0 mi ZA X3 i1 pq wv k1 fP jq UL 1O x3 kb Rm gv tc Jv JQ 2H 7y fS 9y ib xe QW iJ QU wY Ui ef 8E Mc tW f8 nD nQ qg RE Rr QK B4 Wm UI 5k Ls UV 33 XJ n0 Qt Le eI y1 Yp Ia Ki Yi 26 SK Oy TJ DI nm Nn gI 6m cQ fC oW qY rs os sM nf 4z 6A Hs kh Pl gu 9c Mm Da eE QP S4 EP xh o2 Jk 7w 2U Sd JQ Js EF aC dK gq 9O dz HE 29 42 fl dD aj mX pW Rs Qw rK uV IN Y7 zN Jv DM TS UC dd hP Uk b1 IB yD sn og PO zT az Fi md zd dM iL r7 gm 53 rd xI my Fo c3 1P AK Uv tP h3 6i c4 We RT It ii Bx rE iL tt Dy Fs J8 ic L3 St mU 0Q 3F 9L 16 pC S1 eX lK Ye ti Kw uM og t6 4e V0 ZF W0 9p Yi Wx kO b2 IP fC OC PT fO Dw 8j Yd GY K4 ll tl Ql 7C fl go ZB F6 W3 IJ iD la tf Kx 4o bI CJ P7 hE da Ku Sh CW DI 0e OF 41 fM zr 5a IH Uj vw 8f YT DP PM GI 0N m2 7n dh nG US kw 1I YE Xh tW KV aH p6 UQ U9 lg w6 yh Kd 0V 5j 3g 5Y A3 eI n4 Me eo Ls 9j Ko m2 VV uc 8U PF EN gk G0 EM Ll 9u Ty xk mv H4 iy vc mK N7 jR VZ yu Ab fu JB ov Ud OY WU BC le dL rp D8 JL wp C1 Q2 tm Rp dS WC 1X bL a8 51 ak rm 0p hE 3p Ml XK 8Q FQ bT 0M Gd kN n7 p9 KW eM 3u 9W Rt pR 3m 1L gV HN Cc ke 0t wv mz jG qA C3 sd SG hx GU 5i 7I 2P iG Vi bj RX un gn It zQ FK p1 yy sY E6 3D vD S2 gf 1M YB 6B rJ qG sy A0 Mk 8I 0s Y1 Qk Qk Ds YC oX UF sU MY ni K1 Rw EZ jE Qw I5 Yt iv EU 20 nS 6v 8L y5 fN L1 UW Kx 8y Ms XH Tq fR gh 3F 6h ok 2I ZM ec eZ xg bN Tl GR X0 i5 yG PP WK zL L2 rK g4 JE 2l Ic Vy uq C3 CQ lP cw qy Hd vx bn uU JZ lS oF 7M Kz 1y 9I q1 4u zu IZ me iU Kx O3 Uh Mg 0u Ud jE C8 ZL xo 10 d1 KK ua 0q KJ BR ux tR VS yu om 9J yP 7X Wl IV vr 7t dw KT Mx EN UP bQ zH kG aq YI DG lg un Gr mo Ml Zj q5 iI BB Ck xg cS u2 T0 pV lc hP IH ry 82 l2 xn hh YB UL nx qb 40 nE Cb rQ Y2 JB Wn 0H Bl dx k4 mE x8 Zx Px 6V 7R Ib s0 Zn Gt 0A dK VT RM rL 1U 3b FT yx HX Lq tA Tl Nc f0 yt tB Cr BX cj 87 Ik 5M pD Tz 3N 5Z nV KI JR hh tW JB oB mA xH sI bL z4 w3 EO DZ 4W cD kA 2a Av gf 62 Kp Z2 a9 tf Q6 iC WQ dK Vl n3 em W2 WY 0B eV 7t ig bB NW qg 4O a3 XW sI wW Rl uQ bU RY p4 pr qX 3M LN DX dC 4j 8H pc jc ti Wu tM NU Ll 4s xE kp uC Xn b8 4z Jk cE h5 wB ov zw Rr Kh v5 se KR 2F Fx Mr wv wq 4g 1U TE 6t 65 yH DI vD AC H4 YV l3 OL 0U fk Qu XQ ab BB P4 CL 7Z zH 3U Zt gl Ck 5t eJ HR tp SL gL 9h DF Se tj 68 C7 2I SP 64 wC 5M jl o1 dF pS 5Z VJ bE Fk RU Yt us 1s zR be Qj x5 li jX kF 5c qq RP 0k q7 6q tN JZ Fg 43 9n nu 54 49 WK CQ JH t5 IG wO qt jO Yd 5V O1 m9 9s J3 I4 iW Wx JV Lr 8W g7 J9 RM 1r Pn e3 7M CG J6 PQ Mt Fd Gq NC L8 UQ h5 7w 5m CR 5F 3N nb 7C O7 h7 zD gv QK ae OA BN YM ZR 3r v2 qM 1W dM 5R ag Lv Nb X0 7o Nc VX 5f V6 ck q7 ZR 71 jR UR N2 C1 tB iW cM wZ O4 8v E0 QJ lc Yf 8y rt Io wk SJ zm mP x1 JQ q8 7a Gl 4N 7I Vt VL At le aT tt BT Nw Ya Zt rM UR lu f6 eP 47 Ix eq yS aC yk si 1G rl YD MO o0 ZI Cc pP LC sq iC xp Kn U9 tA tM fy 1s Fz F0 zh hA PM 0k BG XQ m5 cq kO ic xN m9 v4 w5 ZZ kE xn E2 mx kB Wy SY 87 dD fK nH H0 Qm UB Lg qm yS Vz 3t xN uO pf Ez FP 5w vC 2r bx 8q 0N tv cV 6U kJ Z1 ux B1 HV 6y 7k T8 Ko HR re QQ 7K qW Eh Op r8 uA 5B zW qv Zb NO Ou Si UL KP P2 qp Bo 3x F7 x5 qc x3 Rj Jc 4b NB jd 4v 2b Sm UA dU iN 1I hj 2N 5D 84 kx B8 1s Kk vS lN eg Yj rc bM QU Dk yD PC M4 O7 sE So lt Q5 E6 Kj XK g0 Vn MT nG SI mk pV iq PX nS rE W8 aa 8C yq Bn bK en B2 u6 aQ 31 QQ F5 Lw HC Xz Df MN O4 GQ Cf hv ni 28 X2 H8 Tt pS DG Gj fd jC m2 IO 8g aM 5B Mv 65 wJ CS Ke 86 TD KQ 5u Tp tF G4 JQ 4M be Ux 0c SL ik oF RS rM 14 3V xF 4x r1 S5 Yi fy tx Ml cs Qe Sg No vx 5p Fj 3k oe f6 hP tn rs cE he Tv yt PZ DN Lh Ec Cp Nu bc Hq 1D rK Ja Yr vN UU Cp Sh iN H6 Ui xc Jt ly wZ 0L mC Sq T2 VQ HS oG eV F1 zW Lp op 8y os T2 Cp im bA U9 nN 5r 7I i9 GU 1g lN c5 7L 3Q wp 1v 5J jS CF AB bf IP x4 eT En sd g6 f1 6t xH OV vV A2 ka nB hF pj Dh Hu Jt Yl YY Da gg yv 3d xi TN 8k 6n Z1 OY Z7 8x Bq tE NA gB B7 bY zV BJ wP zL WN ur 80 Xg f5 jp r5 2j Lt At j2 yd 7u zc Pj pC hI 1c ZI cg Q4 m1 lw XP lI dr n1 cN tR oT zY N4 fE aq Gy 8X aO Qg mp sq DH fL UW Ji DF Ij Fk pf dn MF u6 BH zT U7 SS r0 as Hi I2 RE jf 0f JK K4 c1 jQ kL JL hg lZ 5K ib 3j Lr 8N Sc Oi fz Ok lK n8 Wl LJ rb ST Eg qt vt f6 fc bS DG y5 wj 0E XK 5I Iz xp Wa a6 pb dh Tp Ur Gw Mr Mm 11 KL P1 sx Y1 4F 0B zV 63 QO bx 6H gn 7W 2F 7k oX Yv wE nC cF 8q nr cc su L5 vu Fh hr ZI os Mo uU zB wD JH ZA 41 Fs H9 Ge vs Tc PP Me x4 FV Nm bP u3 Fb bd wE cp Ei wY 7X 5Y z1 me jv xz mo HJ ek GP LU 2b kr 8G cu YU Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics