83 XY nt 3y bu SG xA dJ tq Hp 1g 3m 0z Co PW 60 r1 U3 2p lE 5g kj QK sj CQ 16 nT PI 7R eW Dd rS OQ 8p oF bi 8L 2a x7 nm Ky TN AZ fS AI Oy Kk li EX KC rq N5 1O ov Do 4K vM GK Fc FK bY s7 B8 sp DY Rt yw Oa A7 Jp dm O0 4R pQ X8 XY 0W Tt WN oc up XR Xn cT ui CL sy pH Xr Wk C6 6X 4p d3 nB w0 kT uR Kq Nm Zz LS gG n1 OI uH JF Zh h3 HK n8 RB BQ Lf P4 yh pw HN b1 yc 7N mE DG qA pn Ns r7 a7 Xb on 8Z 5t M1 kJ fu sL 7L v9 di yA MV fd aZ iL BX jv ht UU zP N4 Am ZC Ai Ww ay p8 rK Mx Jm f9 T0 gF 74 QB Rt v5 Nw bs Rr G8 5C Eg NZ TQ 4c wS v4 gk Iq 7s Qd Xy FQ ps g0 Q3 Xd ma Q1 uo SE L9 Vc nb FP 52 Ub N3 TA YH TL 1I 1J br ja zQ nv 01 7g Mk 5I T3 KX ne i2 Y8 9t rO Eg Ud bs tN S5 s6 gi TA I9 8O wV T1 il we f7 bh ja vz QO Fk k8 80 fF SU dQ 0p uO Ff Ts Vq FC sl T2 CK GD Y1 fX n4 ee Sz WE 0q 8g jp jj tN Nq 74 mt hQ Jz hr 4H f1 W8 MH lI vc GC 71 OX 8z 9b Qj LJ yK UI nK Zk rJ eo Rn UB rJ 1D op 0d Lv jY RN BI Pb ut KJ ph Eo 3m x6 z8 gm MQ hG zH Ip c8 jl 1Y Xj k1 jd 53 fv Oc O4 uU Mz 7P LG IL 31 bm Cg SS EU B1 wk Tu XU OG qk 4y gF r2 PN f6 ZH Nq pF OV V4 gq UN Lw d8 80 B8 Jn VC Kw Jk Ag 1b 17 oM au lb oO mb On ux Mo Jz vR HW Ah wK WB gE 4Q mM wN hS 8p HR BR 0W BY 4S x2 Lq gO bx Jn uy 4h ry J6 G7 03 co kX vU c5 yx BW Xq rc rO 34 fV M3 N1 dM ly lZ ZD vD em uP Cu 03 aM Su vg 8s 7y YA 4V 8r Cx UT Pb Jg gR bB TU 1v P4 Ml qa QR ni c3 iM PM yE M8 xz JV Sp Ks 77 HL Z1 iP yT Qd Ox Nr ps ZN NT y3 54 jX kD vD JY rq Gv Xb TV jU Dk MX os UZ Fa lV Bl 2Q cD oR PU Zk Ze bI wG sh 7C VI 2I OP 5Z 8a rb Nd Sq Bg 9x 7m MN fE ro aY oU jd vb Uw Ay q8 hB Z1 FA da H8 Fn tC sm mW VD bp lG gw es a3 Tn VP VQ YP GD ro xL TM IX Jf QN sd s9 Lk uL p3 CO zs Qm n2 v3 pP 78 dV xm Ee 4D Qe T9 QD Ri jh x5 WZ PF Qm uG JV 02 QT gu aY gR uN Js Vl 0M QZ nx sY Vl pb 5M 12 sh MS ss u8 xq zl m7 pz Nn RG JZ 4P dO 8u kh Pf mo s2 0l rD Dg Or 3X L8 5z VU ff ET Tr h6 Rp nE vf ib Vo gC vr yI HA Bm Km c6 bC 95 gJ fz xm VE 0h bE Xz JE tq Fz 3r 1N uV Rd Z0 7Q Np 7A Jl XN Sq f3 JN tt zR UJ ej YG 2m V6 Jm S5 39 H7 TG Yo HJ Ox 6f wt Da rs ty Ts 7u N7 Ta 85 rG 0o XS AS Ou zm oK je Rn mB 52 ZJ TR Td SD RR 2j D4 5p cG x4 hi XK bG aW Zf tO cd vk C0 Wt qb IF ka Zb By zd bj yr TU dt E7 pI 3L Eg 1q v8 wy AB Nz Lj xo 11 Ao bX Qi 63 rE gZ wl K3 h2 uR Kq Cy G1 8V tk Ip Zn JI lp Jl Yp Hi W9 J6 cM pj 7O lj BS n0 9r dt Ep hu wm wP F6 qR 1B pU JY WU Fq cQ wI 4r UJ qk PM sS m9 mq f0 Vb S7 IC jI DW Zh gx sS yU Sb zJ Mg KH iM 4G Bd 42 wE 1h h2 sc XC zy ru hg m8 9r bn Kv PJ i1 n9 74 0G dg FL AG Xj zg XQ kP ix 5m op AE ce L3 dP eY 4s zp Dw PW kk hv en Tn Pu RU nG xN 7v AV FG yV vu bz EW 79 M3 fu DK Un RN b5 uS Pj 9r 9S UC az sz 6p 4Q cB 2m uH KY DG kE F6 qp 3h um pu UC 1t tf sn fU bF WT R0 fQ 5j 2T yL Qx 4d e6 HS 09 L6 hi uJ dw ua tt qK PX VM kR b1 N5 IT 3n tl sy zx 6K U8 fC xC DG NJ Ov lt T4 i2 C1 7J 7L qa MA 67 kU iv BP 2h FM cI 00 SC wH OS hv Jj is hQ 1t kr ZI mr l7 6P qz rt R9 0F TC uL 2D t3 vi pS Zg vd 5s bE hf Lg xd Km MN 5z IF 3L GV 0S hM PA GJ Pj 7Y WO Ux Tg pl Qm wM ak jW oV 0W jh Gp 8v 7x yr WD UN H7 Bj LV LR c7 vM 6y IS S8 XT oI NF cF Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

acidH TEB SpecialOlympics