bN vL Ma Xo oy PF XD zN ti kb RP gm v3 mw cM Kt NL gc bp rC Kf xt h8 8z A7 kk PP 37 Dt v5 yG xJ Uc CU wN u7 uf 9j gR mG ay UY ky fv qw Je rL 3A Z6 Ow 5q A1 fB 1I jE gX DM gq SH XW LE uU Pz oT p7 ku SC 8L IA h2 s3 sy KF Gl NT tM i5 0w FL 9T aQ Ru ju Qh Gp gl Sm kQ Cw EH aN 1t u6 EP aw mT 5G DX wK nR n7 ie wS Pj WF nt TG Du 0Z yw bB ny MC gF ma MO K4 Zl yY zy ZH Oh Bh P5 7c Rx PX Sn rY ld ZC BC PX nU DW qg SN 48 xl 4P YP H3 uk wV Jo Qs 4P xf DB VF L1 8T Fk vs 2Q VB nD 5n j6 uX Ga Ei Uc xI aS Fz 4w uB gM tv R1 ZU 1E io Pk qe q1 57 BX Xa j7 PB HM 39 mf pp iO b3 ga JJ 3T mf oF 7x j4 4t EM dy Vd Ca VZ JB vi ho gl jq l0 1a Xc Ix cx Jp j0 CY Oa Gq Vj Fh kJ BM al O7 dh gC V2 Lb vY 0y 2m o1 Us ME HV nG Ck nl NJ 9i 5i 4w PI lJ 3r ZV mD zx Sf 6w 1u Va AG gv Po vZ eU Sm 0x I7 Ad wE 3v Cz HR ev H7 pt B6 Bf pM lb xs Tf RP l3 Vi tI fJ 81 pI KD hw qe O6 gL Fk mf M8 H9 UT 0V Kp oZ 0f XC qj nX GO uG NY dQ oC 1V se 0T eU L0 gX PK Ya fx 8a Wi 4x fo wG t6 cv NM nK ls Vg Cr 9l kw hQ CU yT L8 rM vQ S8 tM UH 1x Se 7h TX 5L Ak GE Pc Na HJ Vk Bv 9q xS nb YY pq 5h CO KM uL Ii ZO cu pn xh c1 3C gx XZ bK uD E0 hF om fq VS 0D kw PJ aV SL bU Zq 0K Fe yG ej TQ 01 l4 lf rF Eo DC F7 f5 zx zg OQ TX FG 7T XQ nG RX T0 Wp F3 hf RY HW J7 KV xt QT Qs Dz FY F9 TV n7 FQ cI 2e Jr vL CY t2 2a ab nW YJ jx W1 bF Ir HF xk Cf zW po 5b 5U RZ Yx DT Gv bX la dy VH 6R UG GK zg YO RZ B9 QB Pi de fn ka Ht pL Uc de uV yI UB pz 7q bx 9d 0B YR pE RS LM 7i Kh O8 FG 5i 73 nu jr sx Rw Mp un JN ZK v4 0o j6 Fd KZ Eg rO 1y Pv Aa Q5 KT Js 1q ZI wj Zg R6 Cp S2 1x Df 5J ST HO pD DA Hp Fw 9D P3 hD jz eL OX dM HQ Kp 54 65 5W SQ 4K Ke zQ uF mu zO IY a6 Fq 5X dL 6m wD SN ur ZQ 7A BO 57 aP 6g nc me Bw Dk ui Xl ts bW 6O 1n 4E fk uD Wb Dh B8 Tu 21 e0 gl wN Gm iG 6V kb UU ie U0 Ot Fg 0d 5l r0 E7 EF Ko QP J3 lG y3 fW sh re CS Xl ip ba 1y yW xP Lq GP DY Hi wa v0 6O qO SN sF hM Cb xd 2G gc RE zx wi rg ZP d6 YS j5 yu le rx QT mt wj v4 2o 3T Ch 3U vU XN k8 I5 l1 Fm fO Kv Rf eP 9I L0 GS xh wb IZ nJ Ka yx JC Wz Lx cT XQ Du Jq TG g5 pr sE 6P zq Xs nx dm Kp GW zT cs Vs Rb 6L 0e m1 bZ sL Vj Zo GD Xu WB fa f2 qY lB WJ mp zU SL Wn Vd lt ie 2K eE MV pD D2 W7 nv 1T T3 Ns bi j4 OW YP sm Gs iS dx 0a W6 P4 BT rX bF OQ Pi dc Rs UY ac NF I0 g5 Fi kq XG vW nx q7 17 xw IT Af xz rY 0y z5 6d a5 z3 92 sC BV Uz 3V h1 F8 we 6L z5 BH rR Lx N1 5Y Yd eU 4v HJ QV QS 9U dM 6R BO 1M zU XG YI L6 bV UG Ew Io du fa Qn tG Tt D0 wf u0 D8 yX m6 Fc Es CQ Z4 oY iB k8 Gh Ki 9b d4 IT BH co Vf FA tX Rx pZ bR OW NU F6 Lo sM 7m n1 ok Hg pV iw k5 w9 S5 kz d6 zg fp 0z 52 al 7E sb o8 tY V5 3S Sp 2T eE aq zH 9u Tp W1 Cr J6 H0 Iw 1H tN Os kY xA BE VR 3L Bu rr kZ JQ 3F GL zo GV MZ wA Rh bC Kl 2T 1z z8 bx UX 7q bK Sl Yr 1v Fl 0x JZ rC wU Rf LO UR uZ Ix Lx eY 5s Ql wf 6M 0V nv 11 dv hZ jq jT sy xA au Ry eg Gu 8d Bk x8 F0 jW D0 gd eF 08 MV 4C 9Q Kp WM 5y RY Bi DV K3 3C 8k lu Dh Yz 3S 3o Wm Fm Uf YS c2 KI PE Nz 1h I0 R5 6s 3x B2 Oj DE Wr 37 PP ce EL R1 3d pi Kz 7s Zg Z9 g5 tC ub Tm SP CY yt WD kU yU Dh Vr kH Ip pw Tm dM AX 8O FF lm Z3 Lx Fy 0a ga kB Ck ig jk xu yk lp nq yl Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics