agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Pretemporada 2019

En aquest article repassem tots els amistosos, trofeus i diferents partits d'estiu que jugaran Primer Equip, Femení A, Europa B i Juvenil A.


Darrera actualització: 22/08/19 · 14:15 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2019
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
4 AGOST
           
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 EUROPA - Llagostera 1-1 (2-4p) llegir
             
JUVENIL A Amistós 10:00 St. Andreu juv. - EUROPA 0-2 llegir
             
7 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 Granollers - EUROPA
4-1 llegir
             
9-10-11 AGOST            
             

JUVENIL A Torneig Arenys 3 dies EUROPA - Espanyol - Jàbac
Girona - Mataró - Cornellà
E/D/V llegir
             
11 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 Sants - EUROPA 2-2 llegir
             
14 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 20:00 Mollet - EUROPA
0-2 llegir
             
15 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Vila de Gràcia 19:00 EUROPA - Prat 1-0 llegir
             
17 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 EUROPA - Manresa 1-1 llegir
             
JUVENIL A Amistós 17:00 EUROPA - Mataró juv. 4-0 llegir
             
18 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 17:00 Damm j. A - EUROPA 3-5 llegir
             
FEMENÍ A Amistós 18:00 Sant Gabriel - EUROPA 4-1 llegir
             
FILIAL Amistós 19:00 EUROPA - Sarrià 2-1 llegir
             
21 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:30 Argentona - EUROPA 1-0 llegir
             
24 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 EUROPA - Horta - -
             
JUVENIL A Amistós 19:30 Vista Alegre - EUROPA
-
-
             
25 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00 Figueres - EUROPA - -
             
FEMENÍ A Vila de Gràcia 11:00 EUROPA - Espanyol B - -
             
FILIAL Amistós 19:30 Fontsanta-Fatjó - EUROPA - -
             
JUVENIL A Amistós 19:30 EUROPA - Guineueta
- -
             
28 AGOST
           
             
FILIAL Amistós 21:00 Can Trias - EUROPA
- -
             
30 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 19:30 Barcelona - EUROPA    
             
31 AGOST
           
             
FEMENÍ A Amistós 16:45 Cornellà - EUROPA - -
             
JUVENIL A Amistós 10:00 EUROPA - At. St. Just (1a Cat) - -
             
1 SETEMBRE
           
             
FILIAL Amistós - EUROPA - Yamaguchi (Japó)
- -
             
JUVENIL A Amistós 19:30 Martorell (1a Cat) - EUROPA - -
             

 


 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics