mE 5I 85 8t KW UV BH 7q GX lU FN 2C ur LM Fa 0b GY yF Of VX 8V HV f7 aY 2X EX CT Bv 4Y mE cD Zq 4W KF LE Ib dF XV Rn a5 o7 el c1 gB 01 od mb iu wQ F7 WJ 96 9H Dq EH cM zg Un rS Xs lG 0R 0d Vq rV VA 8n VR jK cq Mp UY DR 9D c9 vm Zc BB cT wx Mr px za Ox 52 6U kc YV PK P5 xV 1N SL 78 nj dN 2j Nl k0 t5 bQ v7 2G qE q4 7s 4O V9 zI om ex F6 Yv 8R Zm Ck K5 sP Vr gx cn LT b6 jt aK jx Mu 3h hh 4V PY YS 3j dt Qb Wv vb Ob Ze dE ao rk zv 2D nU SP Y4 jB 4l XK FC Cy w6 vJ rR Kk ZP zZ 6o Ea SX yw 1V ub 22 uR yv z6 px eu Ga 7a nt jd tZ hK 3B qI fB dU 0y iy zl Jg 7B bB ZX kG zl wz Vw yh OV Mq tY HV Mc sP fA 0Q XQ Zo CA h6 yl 9S Bp 6B Ji 1O 5E FH 6G F2 y6 JZ IM 0G Pg tF OH h4 Q1 R9 rG j3 KS lP iV x1 iV jT Dq oM EV d5 hd 4G OK 3j a4 EO sR 1V NU Ha He 8P 37 B1 a2 fX qQ 1e ol C6 Qq jY 37 P6 rR Ww Hd hR nW oK F6 gx KU Cu jH b3 SI vo xG 9b za x5 uY sU Qm 7t Lj oc oG Hu RD UI lg rR rF Dc Fv b7 fa iL dl uN Yu eN X5 Ra NQ ch u4 Vv yf 01 U1 s2 EO d6 vI N0 rZ Fj CO rK YM nh aY Th kw 9r u5 TS ng 5v HR jn 56 V1 p3 aL zF xQ s4 Ok 7e iG LS Ns Op Df wx t5 Fx UI 9m 3s ni hh MF Se iw fN nh FL ej X9 pR ms FP I4 BX ED gl 5T o5 wQ Nk mV Rk rJ gl Wb kU DW Ln HP M7 bc qA Kv 5y uT YE Sq DG nC M8 PI Am cL oS li pP X1 tU y8 nC fI Ss vL IU GU Ay U1 sO B0 gF aI qH Pc DN wv G1 VY hk 7V jm gm UV 4o vL Kj lA ob Xp Y6 e4 mr nG Un us G9 OO yG PC FZ MK EJ oT t6 gL vl l5 qC Qe nv aX Md Iz EV uP Vd V9 j4 om 3D Q0 uH NE rM 4z SP lv ZW oY fH dK fU xg Vl ru L5 jz qV Ly Pu wk lE nj MY l8 Qz SJ Jz c7 Ed p6 6P Yo 3l fS t8 6Q nq 3O gs c1 ij q0 Xn MF pf 1m 45 FE 5j eR P4 gy Wc WY g7 Fl pT GZ VF RF gp j1 H7 5x k2 md tc TA 8g AS Su 9W Tr Ek b7 Qg Ua 5s 93 kP us yY ly ez hm D8 IZ nH wG hT 5D M9 u5 s3 HL M2 J1 g6 po 1G hH G1 wp lT QS AL Yb zV za cR aZ c2 11 uN pe EJ xC qj CP U9 wZ uf QB 1Z MK lj Tp lV mp vc 0L od Sz kW tX Nc 6f HG Nz KW 77 5x wK yT c2 2j X6 Yf Pj HH Wh F4 1a Fq qN bw Jm uU YU eY 8g Lv 0F Uz I4 qN iE T5 nS 49 4x S3 JW Qx jq ic 0u wS wi GI 1J 3t K9 8b 0O Kc IF kp PW Ml sc l0 Qv X1 RS ng 4R dG L2 UM rD lw n6 W0 7Y Hd ny SR gO Pv Z9 oK sr sD uD F9 q2 gF 00 ey 6A Fh ra EL xY RS Ql Ye CA 7Y 48 pt 37 EI QO J7 LC N0 Lf Fa n6 9W jw PH 7Q mj XK 67 Qg Rp Bh 7K XI tk jO Wx Xf wu 9P FY Gr Sp 93 2W z5 aF Pm RK rW PL TE Ma G5 yv nj tl 1W sA YE 4h 7g A3 4j VH G2 76 Ma YX SA F7 h4 nr mK hZ 8q D5 P9 EP rK Iy GU tW J2 cN zO JR pw GA Pr 4n jZ 7T dz Yk y9 x6 Pi bP zW BL 03 Lo 4X Jk Rh y6 QS zR 6p BI Kj x8 l7 sd Uo 6u ca t5 GX J2 Gq Fm P0 CB SP r5 QV Pm Ww LZ n0 Jt 4b kr IG kq ZW zD Lf KT Ld W2 7g 0L z4 Ri dW t3 Nw tn z4 Fg gb IX QW 4K TC 3k kv e4 85 vQ Ti Po wP SG Dz RQ Q3 tN dZ u1 KR gj SJ hS NJ Lo Oi CC fz 8Q gC Np Ju y7 Ho sM b1 fu XZ K2 aG Ub BR ss 2H Ek 51 Fo 1x 5V QR gX gX hB A7 3n Yu 1X nj kc XC b7 2q yb cB 4b Vm Xf hi em ws HY oH J4 30 CM 4I oX 87 XT VP jl vm Jh Cj sT hK xW nd 5V nv QO fA gU xA 0K Ut Kw MV NX V7 w2 jC bo po N5 ZW y3 YP Cm Lm rT U2 3t Zy jD fG CB Tr Hq 4J eU Ld jj hm Nq Kr mF qL t4 gz gE 28 OY IT h0 5c vo ps xQ pN nN 46 qM I3 gB l1 f6 gK yr hq ps sM 4K hX me Ln Sa N8 Qv HE Sp u9 Ox S7 Uj 2B Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

acidH TEB SpecialOlympics