Imprimir aquesta pàgina

Plantilla del Juvenil A Masculí

JUVENIL A MASCULÍ · Temporada 21/22
 
PORTERS
 

NICO

Nom: Nicolás Kruzca Lucas
Procedència: Damm
Demarcació: Porter
1a temporada  04/05/03
     

IKER

Nom: Iker Bartolomé Lara
Procedència: Unificació Bellvitge
Demarcació: Porter
1a temporada 08/09/03
     
DEFENSES
 

ARNAU

Nom: Arnau Villa González
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Central
1a temporada 27/01/04
     

POL

Nom: Pol Escobar Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 28/06/03
     

JORDI

Nom: Jordi Ortiz Ribas
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 09/03/03
     

GÓMEZ

Nom: Sergi Gómez Arcas
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 13/03/03
     

DAVID

Nom: David García Molina
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 24/01/03
     

BAUDET

Nom: Ivan Baudet Rodríguez
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 03/07/03
     

BORRÀS

Nom: Jordi Borràs Poy
Procedència: Damm
Demarcació: Central
1a temporada 01/02/04
     

MAX

Nom: Max Escofet Riera-Marsà
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 20/02/03
     

IAN

Nom: Ian Mateo García
Procedència: Girona
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/03
     

ORTIGOSA

Nom: Hugo Ortigosa Fernández
Procedència: Vilafranca
Demarcació: Central
1a temporada 15/07/04
     

CANDELO

Nom: Oriol Candelo Casas
Procedència: Sabadell
Demarcació: Central
1a temporada 01/01/03
     
MIGCAMPISTES
 

PORTA

Nom: Roger Porta Valero
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 16/12/03
     

MAREK

Nom: Marek Torres Blahovà
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 20/08/03
     

SEIHADIN

Nom: Martí De Nadal Clanchet
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Pivot
1a temporada 12/02/04
     

USPI

Nom: Marc Hospital Rofes
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Pivot Defensiu/Mig
1a temporada 11/06/03
     

VÍCTOR

Nom: Víctor Jiménez Rodríguez
Procedència: Escola Gavà
Demarcació: Interior/Pivot/Mitja punta
1a temporada 23/11/03
     

ALÍ

Nom: Alí Tanoughat
Procedència: Sants
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 27/02/03
     

BARQUERO

Nom: Adrián Barquero Torrescusa
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Interior
1a temporada 22/01/04
     

REY

Nom: Licino Rey Rope Boñao
Procedència: Terlenka
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 12/05/03
     
DAVANTERS
     
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 31/01/03
     

WITO

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter
2a temporada 02/03/03
     

SAMSÓ

Nom: Marcel Samsó Lluís
Procedència: Lleida Esportiu
Demarcació: Mitja Punta/Extrem Dret
1a temporada 26/03/03
     

ANGUITA

Nom: Gerard Anguita Salamó
Procedència: Manlleu
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/03/03
     

IZAN

Nom: Izan Maldonado Moya
Procedència: Gavà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 27/03/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
2a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

2a temporada 20/07/85
     

PAU LÓPEZ

Nom: Pau López Jiménez
ASSISTENT TÈCNIC i PSICÒLEG

1a temporada 22/10/95
     

ÀLEX BALADA

Nom: Àlex Balada Soler
PREPARADOR FÍSIC

1a temporada 01/12/97
     

CARLES BUSQUETS

Nom: Carles Busquets Garcia
FISIOTERAPEUTA

1a temporada 28/12/99
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
5a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 20/21
 Juvenil
PORTERS
 
PABLO

Nom: Pablo Romero Crespo
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Porter

1a temporada 13/11/02
     
ALEIX

Nom: Aleix Ruiz Herrero
Procedència: Prat
Demarcació: Porter

1a temporada  18/06/02
     
DEFENSES
 
NIETO

Nom: Gerard Nieto Carretero
Procedència: Mercantil
Demarcació: Lateral Dret

 1a temporada 11/06/02
     
MANEL

Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Lateral Dret

1a temporada 19/12/02
     
HERRERO
Nom: Marc Herrero Carranza
Procedència: Mataró
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 19/07/02
     
NOFotoRAÚL
Nom: Raúl Martínez Sánchez
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada  06/07/02
     
PUEYO
Nom: Marc Pueyo Vila
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada  19/09/02
     
LLABRÉS
Nom: Albert Llabrés Pons
Procedència: Villacarlos
Demarcació: Central
1a temporada 04/09/02
     
MONTOYA
Nom: Mario Montoya Parrado
Procedència: Terlenka
Demarcació: Central
1a temporada 22/08/02
     
TOMÁS
Nom: Tomás Peñalba López
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Central
1a temporada 23/11/02
     
PEREIRA
Nom: Alejandro Pereira Pacha
Procedència: Gavà
Demarcació: Central
1a temporada 10/01/02
     
IBAR

Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada 17/01/02
     
MIGCAMPISTES
 
 

YERAY

Nom: Yeray Utrilla Montalban
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 14/11/02
     

MARÇAL

Nom: Marçal Cases Riera
Procedència: Mataró
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 04/11/02
     

FERRI

Nom: Ferran González Franch
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 13/01/02
     

RIKI

Nom: Riki Soto Tsubota
Procedència: Cornellà
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 19/09/02
     

BIEL

Nom: Biel Blanco Blanco
Procedència: Ciutat Cooperativa
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 23/07/02
     

UNAI

Nom: Unai Cruz Prieto
Procedència: Sabadell
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  08/01/02
     

ÈRIC NIN

Nom: Èric Nin López
Procedència: Gimnàstic Tarragona
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada 22/08/02
     

ARNAU

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: Damm
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 02/03/03
     

NOFotoMODOU

Nom: Modou Senghore
Procedència: Penya Manigua
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  
     
DAVANTERS
     
PONS

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 06/06/02
     
URI

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 22/10/02
     

ADALID

Nom: Marc Adalid Torres
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Extrem

1a temporada  26/08/02
     

SAMBA

Nom: Samba Kante
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada -
     

ALEXIS

Nom: Alexis Gutiérrez Bassas
Procedència: Vic
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada  29/01/02
     

ÉRIC IGLESIAS

Nom: Éric Iglesias Fernández
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 19/02/02
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: Juvenil C
Demarcació: Extrem
1a temporada 31/01/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
1a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

1a temporada 20/07/85
     

NOFotoCRISTIAN MARTÍN

Nom: Cristian Martín Vidal
ASSISTENT TÈCNIC

1a temporada 29/04/92
     
JOAN AYGUASENOSA

Nom: Joan Ayguasenosa Jiménez
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  22/04/88
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
ADRIÀ LORENZO

Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
ÁLVARO MARTÍNEZ

Nom: Álvaro Martínez Marco
VÍDEO / SCOUTING
1a temporada 29/11/00
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
4a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 19/20
PORTERS
 
MOU

Nom: Èric Mourin Hernández
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a temporada 14/04/02
     
JAUME

Nom: Jaume Salvadó Dolz
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Porter

1a temporada 05/04/01
     
DEFENSES
 
NAVÍO

Nom: Jordi Navío Sánchez
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Lateral

1a temporada   28/10/01
     
PAU

Nom: Pau Cabeza Vidal
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Lateral

1a temporada 16/03/01
     
BATALLA

Nom: Gerard Batalla Porta
Procedència: UD Almeria
Demarcació: Central

1a temporada 13/07/01
     
GENE

Nom: Ferran Generó Casadevall
Procedència: Girona FC
Demarcació: Central

1a temporada 23/11/01
     
JOAN MARC

Nom: Joan Marc Lerones Ballester
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Central

1a temporada 07/02/01
     
MORLANS

Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Central

1a temporada 24/06/01
     
HICHAM

Nom: Hicham Karrouch Kadri
Procedència: CF Damm
Demarcació: Lateral

1a temporada 25/03/01
     
MIGCAMPISTES
 
ROC

Nom: Roc Pan Uriach
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mig
1a temporada 29/03/01
     
PEPE

Nom: Pepe Ollé Jurado
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Mig
1a temporada 02/05/01
     
DEL CURA

Nom: Àlex Del Cura Marín
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Mig
1a temporada 20/02/01
     
ARNAU

Nom: Arnau Vilamitjana Ciurana
Procedència: Girona FC
Demarcació: Mig
1a temporada 01/09/01
     
ANTONIO

Nom: Antonio Ruiz Córdoba
Procedència: CF Damm
Demarcació: Interior
1a temporada 09/04/01
     
DAVANTERS
     
REDA

Nom: Reda Zaroual Jouji
Procedència: CE Mataró
Demarcació: Extrem
1a temporada 24/06/01
     
GONPI

Nom: Òscar González Piera
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Extrem
1a temporada 11/07/01
     
URI

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa Juv. C
Demarcació: Extrem
1a temporada 06/06/02
     
TURRU

Nom: Martí Torrodà Ricart
Procedència: Gim. Manresa
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 31/08/01
     
TARIK

Nom: Tarik Fillali
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 19/03/01
     
PRATSE

Nom: Gerard Pratsevall Pita
Procedència: Quart
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/01/01
     
AARÓN

Nom: Aarón Reinón Delgado
Procedència: Girona FC
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 25/01/01
     
ORIOL MUÑOZ

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CF Martorell
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 22/10/02
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
GONZALO RIUTORT

Nom: Gonzalo Riutort Armillas
ENTRENADOR
3a temporada 16/01/86
     
ALBERT CLAVERO

Nom: Albert Clavero Colet
2n ENTRENADOR
2a temporada 30/08/93
     
ÒSCAR BALAGUER

Nom: Òscar Balaguer Cabeza
PREPARADOR FÍSIC
3a temporada 25/01/95
     
ROGER ANDREU

Nom: Roger Andreu Mondón
FISIOTERAPEUTA
3a temporada 15/10/95
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
PAU MAS

Nom: Pau Mas Aixalà
PSICÒLEG
1a temporada 18/11/95
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
3a temporada 15/07/59
     
RYOYA

Nom: Ryoya Mori
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 07/02/95
     
AYATO

Nom: Ayato Nakamura
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 19/01/98