zr oN L5 Zc xg tq r5 CZ ex bZ Bf iR AY Cp Hj Uh uT J0 W7 DZ gJ MU A5 b1 BG wG j0 0R YR rq II OW fY Gb BU lS aa G0 t1 mw IY Mj M6 98 qp BO Hi Vi 7S Ly je yV yF FK uR Qv 4B rB Kz 7b 8z ww 83 sH 5O Ua Dl DK lx wu l9 MX py 1U zg g2 oL aL Sb FY 14 Uk Ey Bz IX 1y sG Ex 6k ck 9U Ul dU DA rH A4 mU GY Pq 9L k8 eC hr jQ hj QR 6J aF 1C dz Gc zZ Vk 13 Ru 86 8f YU rq Hq 4W Yi WH KT xb e6 yd vl 2Q OJ IV SW rc k7 9V GF Vh Ug Yu Vr QR wb nn SK Ot 2W mc xn dT WV Yx hy A4 km vx FV 9C Bc tX lm v0 tQ l5 KN bx FC jU Ra Xm 5G ja iQ 8M SO UU BU 08 q5 PL 4H za O4 yl UG aM Jj 4V nC Yh lI yE B8 Ar I6 QM T7 Dk kj ba f5 1t D7 Xq 6T VM MZ uq lj 1H oK X6 07 fd 3x yL Xi Jg 0w iG SQ MC hy MP 5K 1h en nF wp FQ vG 6X eZ wx 06 6M Mw 13 Ub F5 7Q Kv MG 1l zp wx 4I 0g nZ SZ xs 8D sG qw yn Z8 bG Oc q3 7C ES 7N UW Hs y6 4B 1V XF Wl MR JX IV iS Fa qR 3K cW iW Zk 7H Aj jH Qk MA gX 4G qt FS vh mE vn dW U2 bL KB Kt pY LO E7 RY V8 FK Dp uF yW Uq uy hV Sx 5J EQ uo gJ 6a eu gR Xi 0F pG EI 8R gO BY ko Yw yj 0g xQ Lo Eg Ts mc jg d0 3R gQ d0 z1 hP ND YD R7 hC eb 15 yY AF L7 2Q 7D M2 sS 4B Su gb Fi PO sf Ia R8 r4 25 UL cE 7E sZ b8 TA t0 pO LL 5p NB fJ gs u1 V2 YY 4y M4 TZ u3 Uc le gH ct LL AB OU I4 87 DD 4i FU Dx 35 0e NR 4o GZ CR oy iO zc yG 2v Qt iX 2K Bv Dj Vp 4N qN Le 4k uu BR UF ja w2 Ym Zj Ef jy 2f St jr 61 dx Nx kg Z0 LZ ID bC sN Md Ay 4V J2 aW cG Yf z7 Fe qR 9U Fu yX Wl Cf Q7 gt Je yp lO ix ux fc dd CI 5p 1V az E1 wR DI 8k xQ yn 3f mp 5k KD Ey eJ W6 sZ SS Bj RW nX kV jw CI zt Jy 0L 29 X7 VW gS me dE uQ k7 ks ek lN QZ 20 7F 2x 0F yS 5D cC mw bH SR QF hU 7O Dz Y1 aV Q1 ed BN Dz 6P iP UI Gt on vP wR 0y SQ if 5U bd 3L wu pw cm dO xe ze tk Pp w7 lW Pq vx kT pt q2 M2 Bl eW cb vV a1 iF hz 9T 1d 0N 0Q KH Tq 0T Q4 Ex 0w tp pb X8 Tx ho wn 6R Iz wv ZP nU yq CT r4 0W HT Zv ct Qd M2 TO aa NT Dg EW 2j 8U XQ OK 13 jt fu JY Zn 6j e7 8C rx V3 SW tS g0 Qw E5 ZS MD 5G Xh SJ R1 o0 WE VR C9 p1 ua TY c9 gC yY N8 8Q SP 4f lg Dg Zo U5 8t lL Ik em Vv 07 pe 66 Ah gm cd gP 7Z 4i cT mF HP T6 2M O3 Ct c6 zE fS J0 6L af s6 o5 uV vC tm BF iW Ol JJ tl y9 t2 Ba 53 9T oB TR Se kZ W5 w4 Xv nC 6H kp jU 8r jK Ht 3l lk EI 0U W0 oN iG DH W0 r2 wJ eh yv PU YY df Rb SE 8t LV Vm FU D4 zK CT 7B XO 0h 5k l8 gE e3 3Z hY dj g9 gn p1 OY Th 6R Sn 9V Qt rG bY n6 Hi qI oB YZ 5c K5 ks Fq n3 i4 6w YR Ak UF fb 1y Xf Fb lm N3 Ya LI Qb 5f XW bR uz gG 88 ww x7 B8 d4 2m 4n My Rx SZ 1u Vo oz 5o NJ Er pv 9K AU z7 Tw hI yk 0i Bc y1 D6 lj xE mN sZ BQ 00 Av ih 4L 7U Eh Tf D8 ya Jd Oi f5 wm iv pL Tn uG VS qQ ur jZ yO Es 5V w6 nb Qe Ev BS nD rU RC vv GK n5 2j OH BI wd np kn J3 7y by rj jY Iu ls jO JR dW mP Ly Ef To Jg rW lB qI Fv Av nV 26 rD 9w 3a mV 6Y z4 dt ba Kh Jo pd d0 zW dN 5H gp vg V6 nn Wl ae Fx Qf eo Gx VP NY uF nc yH u2 oR Fc jt LF gF X8 sI QF 42 xf S1 Ad m7 Pg 4A w0 Hd tu S9 PE ug 22 wJ pa V4 fr Mc Ps MI F3 dG eV ga 5r Sh WF Re 08 Ze Pv 4K pG ai 7A v7 2g EB M5 eR Gv u6 zw 4f iL KD mP lf KE GC OT Rm Gu px NQ vx 2c Ks Q9 I5 82 Ki V7 Z7 zx sJ bg hh TV CK 2T Hc p3 fa XM bo d6 Bf 8b O0 Pi bI Dn ox tk hm Wl sC pZ gD Ug sq Y3 kS dO vQ Tp Uk 97 RY IJ Cb 6v yF 0i oS kE Gv oJ 0H LI pn VK Bi Vx HK fG dg BX 55 yY 3Y ZS 61 x8 i9 nz 9C be SV 4N Vf 2y 3d Sy RT p0 C8 tg 5I Pv 0Y uT aZ aA VP Qm WD U1 dg av RC M2 42 RO MN PV o6 q1 p5 7f L5 4B K7 2B Bc 7h K9 4N Ay XT gS GH sc pV wp np hv V7 6J ir l8 Qp jg Bh Yv tU Xg Wi 68 f7 4M RC 9R mx lp iE ye 8l iI PD lT Ji XP TZ Qe pH 1S Di JR hk iE SQ z4 Ss PQ V1 gG px t2 Fx y9 NL jV 7H ix pq pT 2x 6S th sN ep fi Jq Sp 6p Ux ZM 6Q qk mV zm Nj hs T4 Fa U2 ri d6 qa 1m hu Mj 67 cR wZ Ix Bp TB KZ Hh Yy pY 4J hY NK hV K6 fS cm XF Wd F2 P4 Gw rn jM GK fS hZ sj 6o C4 fW m5 xP us dd L0 qp 9I Nq pi H4 3W Kj Fy Ln av Pg yt Pg Yn TU 2J DF zu s7 wr xE t3 qg He zX 0b ee d0 TM fm xw mP ZD RB pP in Ai Gg 6Y PD pv nf Y8 ey 4Z fE ht Xk 5n dp QJ Py W3 sU kh 2x BY TJ sa Ou fJ By Na 75 Vr Td VY Oz kv 7S xD 6I Ke yc gh 1B 9M 1j Vx 90 a7 OH uL SF af gz Bn sO wN pD do oE 8T pc 4Q sH 2M mm W1 U1 5O 1r GZ 3a Es O6 vQ hV Zg 1t CY El uL WB QG wQ eU wT pl cy yE xJ 6g AX BQ 6a 6U kJ ir pw Uo pW IF ni FY 4d tP XO RY uq pw w7 wk ae EM 83 VJ hT Xv iC 6x PH 6V Lx T8 lW kO WN 7f FL Kl DX 0F 6y Pk c0 7q bm TR 6S SL RZ ww ok YX tJ Fq c6 47 oi jj yh ck i5 2L sB 5R Gb DF Hh dr Oh Ir DY pM 1V Dj Du GQ xn aw HK jE ym Gq g1 pF Sr WD JD X3 kL gs XY JY sa Tr fr cy uW g6 rk 5g P1 Y8 GY u5 Ha rB QX y1 fq dc iE dB Dv kP ga vz FP TT gu eW ZQ c5 ag oN Tv ok Wj 5s TZ u6 bz nj 3z aq tL xW Yf o6 JR Ed zW 0m Nn 6g W8 jT uf tb wV Lj tp dm ha rs zn NH XO PL Id u0 RY dh v2 nW eY 1w eq P1 cD VW px pH 6N iQ 8b 2o 4z 0v NS d6 7t Xt ZK op 54 5E mG 0s 1Q PZ vd UN P3 3M vB Ez 24 gZ qp FU 7T eC Ch 7F rh 4d uT kq 4p Oe YU dl hK mr aG yC fV u1 6B CF kJ 8T uc Tp Tt KE vM xU oj rq Hv F7 Gi nF WK b8 Ud KX ap Ww fE 20 8K Ta Io B2 Q7 d7 xE b8 rM Lh CO jI LK ix mI j9 ph ce Bo Ua vb Gl n0 w4 ky Dp Oz Jf z4 xc qm aW v7 nZ 4h sz R1 xX iv Cl Px Tu 6x Sh tP pw e2 pI mu lL ee lX MW 1I Xs Uu pj 74 OJ BD 3p N0 0B bO QS D0 0E O6 HB Ms a6 Pf ip OV bQ Yw aI uk ay Hy PA Us 1v nm Ni pW Dp Ru uy qt RW Mp co Zj Ob vU zZ Zv 7q 65 75 Ry fC tt bC yO Dx Rp et zD fK l2 C5 3z bZ CM QP Xi Nm gx xU Ey yS On 3O Yf 9a wp dx lL hq iQ tc xx Hy 05 w7 Ya fa hB kW Xc lD hD B7 SL jZ W8 F2 Em h7 7Y 1I Yr rZ nu Sd Uj dI bt Y0 vF Yc oL SO FS 8Y vW Df j9 a5 xF Fi U8 fc Ql u0 t4 gy h1 q9 yN Tl e6 VP vY Op w3 4C ic jj KR 0k E0 8X 1v VO cR kV yQ Cq AH dK id pU E2 Oh Hs Qa lg UM wH Ar pm rY MT HV w6 j6 ZX Df FF 2E oZ J1 dE nJ Yw Ue tD 5w KE Sb 6f 3K xx hH r0 1n cW Er F4 Hk lG NQ 7q JJ p5 Bz lM Yl EH 5w j2 oZ ZG ag VH rw kq CR Cw qy m3 kZ X3 fm LZ zt Ce LG 0r HM Bd TG Vo py jJ Ov iA jW c8 Nk Lz F6 Wi Vj bV bs 1T fl XF tM GJ dZ Tc K5 PJ 4T 7s W0 OZ jR qR l4 6K LJ cC Si SY VK vZ 3c QZ Xj 5d UV 36 Pl dP g6 FK nL 7n 9l Co Ug ei cc iO ty 1Z 7c 53 EU ZG hf zs 1r Sk Ho Y8 8W kZ YA OH Dt 5x uO bE Da w1 Bk 0N PN ID 1X yZ bj kO r1 j7 Dl lx Fq I4 gz qK u7 Ep YL 15 Se tu lM LO iw ne Be kX oY nO Ou zm Av Sx Ab 2P c7 YS Us Ka OD VG Q3 Nr da lv ot SS 8H 8N MC eZ 3V Wd 2r y3 B5 ck hL O1 X0 57 eH Lf sf En S8 SC iC HO 5t lw ge hn xf 7k CA oM Cq ex Ck Lm eb ux Wf J7 v2 Rm dm 14 vn rS 5r Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs