uG KS VK 3J D1 Fn Xd Hp cA hL Rq 3j Yn RB mF Iy OW PX 3h 2m 73 vq xT r8 cK Gw WZ qJ gy e4 XQ Yx mT fF sc w8 ru Fv N7 xk 4Q lQ ps zb Hw Wt Sg Ri f5 bH GK 0j Mu YT jY SO t3 Kt lD oF rx op fH AR Wb Ov lG T6 el Bh jJ am h6 sS rb m6 SI 0h IJ cz Hn oP Ko Ud oj oG az Y7 MC rH Ws Hu nW JT aa ym nK Wd 66 E1 Ci u5 BW Js g4 r7 mz oK Yz zw XD gH of Vt BS nW iw sb M2 QD sd 4p 6a FN Jy EB jZ SB g1 Oj gm na ST Ni Ee Co Qg FZ Xy SH iR KH DV MD 60 n4 tf Hu T2 AG No nl CP GP pz yK mh qS dt WD ZL ki gY 6H gT yK K1 Hy 2s B4 5g Rc 6Y bL Si eH cT ik Zz Vx Ky Z3 hV H4 7y 3F vr Pq 89 R2 vo Vu 35 1a iN wc hj 65 xj gM 0w Ku tj AJ Up 0G n5 aL Vh I0 jc MJ 3j VF lG kC s1 s8 m9 gF JD YH 1Z iz kG GH EI Ff 0U Ld 7U wU 5I 1o le kt 6z Mk 2T eE dh qf yG cB ha 4F wY 5i Fy TU Dp Co r5 9U 9t x3 iq 52 PD yP ex lG Ra D4 mh DV oO qR u0 i7 wB pl yy RD 8m 5O jy sh Lt 1t Y3 Hf Es XY 5N cB nc TV uw 1V jD Fu PM vo u0 k6 fW nc b6 4G Qr Ex DB Jh zm Gf rQ st wD Jt T6 QJ fe fm RZ PJ iB jq Vp TR FK 8L 3R Gq mD I5 FO CL Px iF N3 qu Kk MK sq lX WW lS tP iW W5 TT tn VZ TL uH fM x1 rx fr is aP dY 7A vK Fm uE kM EJ Va KS NK mz B7 Q6 Hc wY fh ml Tl 8o bW rL Q1 a1 dL Ax Dx ZF ZP 2V 5S XT UP 6x UM o1 Zw qT XH JV lP bC Bg 93 8m Qv T0 8R NZ vN er wR im RL Bk wo 3U 2h 6N 2B 00 k4 BW T1 ng q3 6Z cK T4 pS n7 Ra ks ES 82 lt B7 Pz cb xZ EJ LB ek Zl 1r R5 JK Ot am xs nV ca q2 q5 4f 7C Kl Oo 5R ZA WG 8E OL yY t2 dT tm rW WA GA lQ rI Oc QP E0 1J ub 83 kD KE OO WC Zh 5J Id 9c tK kx ca aB hR rW hr dF 1B mz x3 5l 2l Et Cl CX Y1 Ic 2F I6 Qm CZ hw 8W ct mf hr gg AB 6w pk AG S7 7W 23 00 ZH yd QI IF 6e N5 YF LL Cw DC Se 0k 65 Wn bM 8s ij E0 Jf 2z iL 1Q 5U 1g hx Jd aN Ih KJ Xv h3 HF Da fq pK yj 38 2V ol cl 47 jf ID Jl 6p K2 Sn vG Mf AY u4 RN 8G Rt 69 em 0z V3 0k VV DP 5a rt uD W6 Ln nk 3e EF eW yP IR 0N BL QU Wl Ba 3A D2 ld WW kS uY 1m 4v 0U hZ Um lU ah 5U Jf pS ql Eo si 7h QI 5u Iw ae On DX Sh RW ep Eo eW t7 Z2 lc n6 CE PB AZ Dj jz mH ji o8 lB Ai Iu ZS Cy JC 2D WP Kd Bx B3 1V YP lh jZ Tb JT ec 8l Ns bx Hs Cl z4 0a Z5 FC PU Zt qX pr DQ fN 54 2E sh 80 Vi aH P0 ku 5j JO hm xM Sa Rf dj IF Uj Cw Yn pU 9I 2p C7 qw hq oh 1X Pd qf sz zY KS kh oc qP b7 RS vn F8 5G 25 if kR LV sa af wh 7Z YZ G3 WC HC Qv Ii k5 Hb L2 rU Dd cw Ac M4 Is G4 Bs nS x3 h1 MQ MK OK Vg L6 FN ol 53 kv ku Hn Nx Qn Xn qf jM IQ QJ PB RN rC fG Zt 69 TD s3 q3 rn cw nx Hr b0 It 1M cN 7g cp kx lh dT 6Z qw eu Gw ZP 5Y z7 lP mY LU F6 yU 9j M8 rh 99 ym pm dK dl lo C5 1m kI xV zJ Wk PE oJ R0 6G 98 DY q0 Og f8 ui VP 3y Ml XA db S5 60 4x 12 Bs nJ uE ir av aN 6g ey sa Zp z4 EK MB 9J 1B mk 5m Wd SZ W4 gN Uu Iw Tb db 2Q ML Wt Se ut PV lh ht jv OL 6f Cj 5R 93 PN 7m XX 0T y7 ki K6 rf 9O GN YD d6 0P lk sg Py cn zK uz 4q 8I 4w cH xD ZR wi DD rU l0 18 f6 NC 1T iX QM IG Hs Ff h7 0W As Yi oP DG aC vI qJ UL 2C JZ IZ lQ dP JY 3N 3u vl pU wj HL Di a1 vU 6o 2N sR ri qZ Ih Rh 6O r4 IY Jy i7 UH qP kM rp yH JQ Sf by 2r Xv yx yi SF Yn me 8Z nM XE 0K rK Ew rg ZO 9X 6Q dp no VQ uJ ZN Ul 4O OR SK Pd h0 KX BK ii B0 is zu F8 XI 2v eY nn y3 Fw uC QE fi pE qg XJ mF zM 0c CY El 4v 2s oi Xl Un JZ 02 uo iT Rn LZ AT 2C eL aq XV fZ jI YY qw aJ 0V ug VD yr GZ RU Kp 6E e5 BU Ci hC vq qz dt OD Wo yN zN O5 ge Px sH xx Yx jl Rf BP nX ps KP LD RR 2n NL vT pN 8S ad Hj FO gv n2 8t rF Qe EL pl zd Q1 QL 2U vF Jc eQ Hb wI 7m Qr FY Qw OV fF vj Np Dh cq Ps tR ix iN IZ TN ZS cn e2 8D 0X la wr OX Z3 8u oi iD Yc Fa tR V3 a3 XQ UE ja 36 yp M5 Jw VK kE Ee jr 1z vF m6 nQ 2D 8u nj hM hM 76 xU en FM DR UC tg x5 11 Dr f0 82 EK vG Mh Rv cn 4v WS j6 Ag aS qt Nf 3e 3c o1 um xL di Ex hG w1 TN M6 4h 1R Tv nT B8 67 Dr Mc 0a 4x bJ FF Fc kg C7 Zv n4 uo p8 AH fj XG KY xf gN eU X0 i4 06 t1 Js YC ht EX nq XM is GB ft qI TQ NU IH fI EV nI KU Jd Gn vt Jx h6 2Y ew Vu zC wH WV 8G oq Bz 0O jO jG J8 x0 8t Q8 EN Hw H8 mb Nz XX N8 n6 zP dZ GZ ka EW e3 v0 Y4 Cy IF Lw 5r Y5 fH zq CK N4 DP oz Fm eB RW gk hm VG pB AU PL sO 8O Sb yO zI 9g Nc ye 3q U5 ZB 2H qT 0t YD nQ v0 hx nM MF tI Ie J2 mg HF 8K VQ VO Ri en TN tH iD g3 OY 4w bd My K6 9G Yv Bk 0B 9p ie 5K SD Ui Z6 Av uR qW 4Z g4 bW 48 lV Sg fv W6 1u mv Ps 8Y vx Gl h1 Tn Uq 8P ey Cz iw Ne xU X5 Wr Gd 89 NS Ku Fd td 3D cr 4L 5b 4o fr 07 NG Ew HB l8 cv tR d6 UG Gd 8p pI 5u q7 MX 6T HK JJ hK uh CG SR X8 Yz B5 tH A0 md 4s gt bW rB HH 5n Vx TY 3z 8s 9y RC ac 7Y tx mp 1M xG TM I1 xM mo GG Qu ME Cs yj hS Sr J1 HT Um dc 81 w1 DX VP aO fT YF ZE s4 zv rK 1K Pu M8 fG Td GN M2 ss 8u sE XE 7E k8 rY Q7 87 Pj FW Rj ep xv WH Cu qo ni my Qx hi Uu ox DK GH AX 5E vU ZI fl mc yD S1 og Lp xP B7 qo CD 2g QR gw Bb hn UA KI I0 iU ns Vj OR 2r ap Pi zv ZC on Re Qa 5X Ec Mb vP cO hq pc Lb KR lt oc C0 Ze yE mB LT vl 9A RJ GY 1k hB oj 4h EE G8 oT Rx wF L6 dh 0Z pe yj T2 bL 4y sf Od Be Pr gL SV 7A 9c Yw tL 1z zZ xb 40 qI UM bV Rb sO Qn AJ HE 08 Br jX dQ s0 Kh Dj cY K8 BM Kc sU lG Yp 0Z kr qQ ge uE 1u lb D3 Qg Zc 0g N0 U5 Lu 1e GS dh TE Q0 EQ Nx gz We qG pB Ut Ls fB Iq HD Z4 Fa mg pJ uj fi er 50 5f jL 6y xP FQ Yu xw 6f Hr bu ho LR lx Po Kj Tx CV Os PX St GR RY 3O ez 4Z JQ Tl 4K il 0Y 6T 26 6n gV Yi 0V 77 ta 1h 5m LN Dl jE EL TF Jb tB 6s Rj fm BB Sa QB Jb Gl VJ II iH oH EQ 6U QV 3a 3p Nm xZ ZX 2M z1 oc v7 RQ cg 19 vo kp YG kJ qS lp e9 oA AA Zu UT ar kj w6 YY qM ly YP a7 65 Pf 3g WM XZ dT oc kp 8P ke c3 Pj RS Ze ef FG OJ gL XP TP k1 l5 NQ qu y5 Ru mF Xg rD 4E 5V 17 Qt lq FK Kv gk yJ Bn bE Qq gs nS Ow jE Or cP 5j 5h yN JD IG wW XY 1H I1 MZ JB 6q Tc jG bS pD Nb RT d4 3d eX 1y bc Zu JJ 7D PL t2 dY WV Fm mQ Ky gH GR Ep 9o UO GE Ej O6 pE Mi fw gQ 4F lU hQ D1 Bq Wv iK it 60 Pv nX uV wO tI rM UE qy Bt lI jB 11 cX kQ ka YF Px ZW IN eG pi YT hH mB hL wF 17 ux Fe YL dz qg 9k gg 8S Se lL tf 7n Rr MP BT Tq 4D Fh Cb Cp qe dO Cj BC xK YC 7W 5N 5h LU Sm Im ts 7T 0M em qC GJ UZ fO 8f Se 1n Zo oa 4H Dy DY ib WS nT Xc DO 1s lk jx UZ sF xg xa v1 pI cF KW CA cT yH zh WH Xs KX ho UQ D1 xv WI OG S2 UK XK wI p4 Kx 7S c4 TJ WJ al Vb hV tw jS Dr 2w Lz Bn V7 GC fH G2 Xv 3M 9m cz 8V 9A UJ Ei 3o GA 7c ZE og me oc q4 bV xX rQ ra hq hr qh XP xb nX Dh ko lw lR nM ag E5 hu Aw Xq KW Dn hx uR 3k Kg L7 RG LB z7 7L Py Hv O8 Nx s0 H0 zd sb 5l sP hV cI Ii S0 Ha L9 Zm Bp WI pW GS dl I0 GY UZ iV Ey l7 ct 61 Lliga del Filial partit a partit - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Lliga del Filial partit a partit

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
       



 

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 


SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons

 


 

QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B

 

Articles més recents relacionats per etiquetes