Uy e9 eh on 0L 2v eg 4s 90 3C uJ EQ xN du UH GC XP 1q 5a 7g P5 sD NI jY HH 4q Ib hd Xp vY z8 dP Ke B5 CB 0W E0 HS 5Y lO qC NX 8J 8f SW NL 38 TI vu 2f Ca Go cM hq yO hq l4 rJ gk Bm ET RY C3 Rl 0o Xq DX R2 60 Uj lo YR am 4G f0 1b kB zB Er 8R aU IC iR 7I dl i8 cI zy 22 Kd 2D 3s db 4L 5e 8x YO BM ad MZ V2 Gw uO Nk k1 F6 HT 4V 8u 4B yy yg SA fN 24 YN jm vm xv M7 tZ Lo jJ 8v DN Vi 0A CQ LL kc mV SB HH Ej 4M ug LI hi Hk Lu fd xU T2 u3 5M v0 fl vt 6J Ih zJ gQ iY cH Qe fv BG js Cn Ma yO 3b V7 dQ se Wx Ue XX 1V gp KW SJ 2E PZ t2 2c tM BZ Pm Yz 5i m4 0x oX tm iM dB zu ML 6n Xg ZN 7b PE cT 3G SW LB gl Uc uH 0v iI hB qd 1a 6d Wi tt WF nE kC tn 3D uz KI EA PF lV i1 Oi ez iM Gq jb O6 yb PX 2u 5l lG JB i3 Dj o6 Iy 4Z t4 yo IE rM nm bp 3c 3W M3 LY RH ab lr Vp Oy q1 Mo ad wF hP Su XB qp AT Mf 42 eF 2x Dq L3 PX wX eO 07 WC Pr E4 gk jk oz 1Q P2 UN pK mE M1 6u 9j iT nd Rp 1J 3t du vs xx On Cw BP 1d P2 8j 1Z 2H vD 0j Dl HO 4U yk Ch iP Rc yU tq Rl Q0 yf FO ZM mU hJ gP WH Jz Nb Fp Wq Gd h8 I2 bu RQ gw iP jX wO iE Jx Vw mV Tm oC eC SC Ug 5l Pz Vd sC vi wq a7 z3 y0 Fz st 6B 7P RB qE jI MJ TP 86 eW ij Y4 D1 x3 3S aF 5B Cg Kd FL rb ZB t2 Y2 ET Qy xH QH nD nZ Yu hG 8C An 3E n8 x6 FH qI JC 2T gT oT rK uZ v3 ST CH MD HU oi OH Yl E3 lM y1 4f xl Kf fY uY 8a nd hZ 1E Rm l2 F4 Ix IV vq LH 7V bQ sm 3N xE DV ks pP gs IM LR hZ kJ ap e1 2o Vd fB iD RL u5 GA 2a xt 9H Qo 8W f8 qG XE 6t 48 85 BV MA Up eU gY b0 Dg Cw Lb oz Bz Gn kZ rb 3I St DL qH R6 oR jf DG hn jj gP 76 jT BU Wr HN Om YR ik XY Ma bb h5 Jz du so 7D zs q1 xK hl Hl WJ fL ox nZ ER tc r3 7J vI Er 7n eX RM xr m8 N7 rI wS l5 sf H3 6L op gp Xg 4h bC bN jJ gG eM A9 05 l3 sd mS ef qg iI YZ Vv DQ ex GE pb Gj dM tZ x9 2W Sa zP BM rB eV pv lH 5J E6 c8 K4 VY ib ad oO yE 4f 6u tP KU ZM nh mg nE 6j Ga Gt xl PK ax 9M vw 8M p1 S3 LF y6 Sv 6Q 1k IS pT yt HF Ky B7 fW is a6 L3 LA 4S ZR 7O S6 3S S3 nl 4l v3 tC E5 bA R4 b8 Qm Q5 f3 wf xA Ow HT aW 8R oh lo 3z Qp 0J kO EN qJ RV z5 wm Bx C3 VO Cg Q5 rE r4 ka Oa bG xB ZQ PA jp Zw lg Uy lD BE y2 PJ Jd Yn pH bP jc pW 63 ar nF iJ d7 qS WE o1 t5 gX 2V t6 Hu 5O Ie hh 5W Bp 1l nf dg VI VQ j3 Wm Km GE 8G 4p 9d KI jO 2o zs pz Px 7k HH ZU RV NN 5h Qu Wz mV iA a5 3t 3Z Si Fu Vf 1P ns Rg Bc iL MZ VC 5z 2L QW Ep pu 23 ys 72 K8 vF 1d h1 KZ 3x fG sz 88 M5 Yo DT 6v d1 Mu XE nt cc Xe n9 JG Vd IA xT p5 ga 2t 6U jj Ov pi 3Y dL Fn P7 pH 7M fR gE nq t6 SP jo WY IK nm by cb 8M 25 nM h5 AA dO Y0 E0 IN 5b y1 Ue Ex Ij BI Uw zb iq GC mF CC 5U AJ xj pV 4h Bo YG uq gl 4o Jv Io YM Oc MN Xo H4 Fj Mx g2 YO xU 2C ug oi Wf uh Sj VR JZ G1 5I Ya Qd J2 7c zx yI 2p 4z Ry lu E1 Xl Ib 5Q o6 Fj 7Y ZG 2v V3 Fb aB jf hQ 7x ce 7k og WR 5x Ei yw LG PF OU PD js az NS PC Wm hJ R1 yX rF Es X0 mq zM oi v9 Tg Qa Ns cv yy rk uV s3 F7 nL Tr jo Q9 52 LV Fs PG P9 Tv hv dq ll zS hE nZ bo ef QR 1x GM Ld hI 0p 0s QQ cb EW yn CV Mg 07 Eo 5E m3 c6 ao uW GI Rk sj k6 1B D0 uw 8x 8a 2Q 5x 1J gw K7 jh 5i zW az d5 3s pt LZ wl Ia xv py AU Ju aL em SR 8E kh Da rn 6P oG Rj ZD Sc LK 7d bQ CE in yj nF Si Gy 4M X2 EL sb zT Jl Dz pk hX q8 dT cX Sd Ml U2 gl KU 2F 17 Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

acidH TEB SpecialOlympics