Imprimir aquesta pàgina

Plantilla del Primer Equip Femení

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 22/23
 
 
PORTERES
 
NOFotoJANET
Nom: Janet Martínez Escudero
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal: 13

1a temporada 01/02/01 
     
NOFotoALBA
Nom: Alba Sánchez Ocaña
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

1a temporada 05/04/97
     
NOFotoNÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 25

3a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
NOFotoMOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 6a temporada  23/07/96
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 4

2a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González Vilaplana
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 22

2a temporada 24/07/02
     
NOFotoJOU
Nom: Joanna Vega Saladie
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Central
Dorsal: 5

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
11/11/96
     
NOFotoJÚLIA
Nom: Júlia Torregrosa Garcia
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Central
Dorsal: 3

1a temporada 05/01/99
     
NOFotoRAMOS
Nom: Alba Ramos Guerrero
Procedència: CF Damm
Demarcació: Central
Dorsal: 18

1a temporada 26/06/03
     
NOFotoBLANCA
Nom: Blanca García Bartolomeu
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Carrilera
Dorsal: 16

1a temporada 12/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
NOFotoPILI PORTA
Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

10a temporada 30/10/90
     
NOFotoANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

10a temporada 30/10/90
     
NOFotoPEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
3a temporada 23/07/01
     
NOFotoBOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 8
2a temporada 13/07/00
     
NOFotoQUERALT
Nom: Queralt Torradeflot Estevez
Procedència: Vic Riuprimer
Demarcació: Mig centre
Dorsal: 6
1a temporada 07/07/97
     
DAVANTERES
     
NOFotoFARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
5a temporada  18/01/88 
     
NOFotoSARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 23/03/93
     
NOFotoABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
NOFotoFATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
2a temporada 15/05/01
     
NOFotoMANAU
Nom: Adriana Manau Giménez
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 15/07/98
     
NOFotoANGI
Nom: Ángela Farrés Bassó
Procedència: CE Europa Juv. A
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 30
1a temporada 08/10/03
     
NOFotoCLARA
Nom: Clara Clemente Santos
Procedència: RCD Espanyol
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 19
9a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
NOFotoJOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
2a temporada  28/08/84
     
NOFotoMÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
3a temporada
(2a de la 2a etapa)
17/10/96
     
NOFotoADRIAN FREIRE
Nom: Adrian Freire Hernández
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 17/10/00
     
NOFotoLUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
2a temporada 22/05/96
     
NOFotoDANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 02/05/95
     

 

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 21/22
 
 
PORTERES
 
 MIMI
Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

3a temporada
(2a de la 2a etapa) 
23/10/92 
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 13
2a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
 MOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 5a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 5

7a temporada 24/11/89
     
COS
Nom: Clara Cos Polo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 3

3a temporada 14/09/99
     
MÍRIAM
Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral
Dorsal: 18
3a temporada
(1a de la 2a etapa)
06/10/00
     
NOFotoESTHER
Nom: Esther Barberà Paz
Procedència: CD Riudoms
Demarcació: Central
Dorsal: 6
1a temporada 06/11/90
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Central
Dorsal: 4
1a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Central
Dorsal: 22
1a temporada 24/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

9a temporada 30/10/90
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

9a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
2a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 17
2a temporada 25/04/93
     
NOFotoANNA BOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 19
1a temporada 13/07/00
     
NOFotoCORAL
Nom: Coral Martínez
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Migcampista
Dorsal: 12
1a temporada 27/11/02
     
DAVANTERES
     
 FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
4a temporada  18/01/88 
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 26/01/92
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 23
2a temporada 26/08/03
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 8
2a temporada 05/01/93
     
CODI
Nom: Shara Codina Haida
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 26/06/00
     
FATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
1a temporada 15/05/01
     
SARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 16
2a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
JOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
1a temporada  28/08/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
17/10/96
     
LUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
1a temporada 22/05/96
     
NOFotoÀLEX RODRÍGUEZ
Nom: Alesander Rodríguez López
PREPARADOR DE PORTERES
1a temporada 25/09/91
     
DANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 02/05/95
     

 

FEMENÍ A · Temporada 20/21
 Plantilla
PORTERES
 
MIMI

Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: Espanyol
Demarcació: Portera
Dorsal 1

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
23/10/92
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: Damm
Demarcació: Portera
Dorsal 13
1a temporada 12/03/02
     
ARI
Nom: Ariadna Sáez Corroto
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/01/1998
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal 2

 4a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 5
6a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central
Dorsal 6

2a temporada 12/08/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central
Dorsal 20

2a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victoria Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 4

4a temporada 05/02/86
     
FUSTÉ
Nom: Anna Fusté Lara
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
Dorsal 12
1a temporada 01/02/01
     
RACHELE
Nom: Rachele Sartirani
Procedència: ASD Monterosso
Demarcació: Lateral
Dorsal 22
1a temporada 20/11/98
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 7

8a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 8
6a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal 10
8a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Interior
Dorsal 14
1a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: Pallejà
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 17
1a temporada 25/04/93
     
ONA
Nom: Ona Aldea Blasco
Procedència: Northern State University
Demarcació: Interior
Dorsal 18
1a temporada 03/10/01
     
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem / Lateral
Dorsal 3
 5a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 9
3a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
Dorsal 21
2a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
Dorsal 11
2a temporada 26/01/92
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 23
1a temporada 26/08/03
     
LAURA
Nom: Laura Fernández Villagrasa
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 15
1a temporada 10/12/99
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Extrem
Dorsal 19
1a temporada 05/01/93
     
SARA
Nom: Sara Del Estal Mateu
Procedència: Racing de Santander
Demarcació: Extrem
Dorsal 16
1a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

2a temporada  15/06/84
     
ELBA DE VEGA
Nom: Elba De Vega Rodrigo
2a ENTRENADORA
1a temporada 09/05/88
     
CARLOS SÁNCHEZ
Nom: Carlos Sánchez Sola
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 29/09/94
     
CARLA TORRAS
Nom: Carla Torras Corchero
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 02/11/96
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 25/10/96
     
ORIOL INCARBONE
Nom: Oriol Incarbone Pallarès
PSICÒLEG
1a temporada 09/06/92
     

* = En vermell, baixa durant la temporada

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97