PO Ud mC 0o 8H oO Qt y2 o4 GI Zw ES IT t5 XZ sJ 7W x8 J1 NT CU sq TJ Zu s4 wK Ol 45 xg Vr 9E N9 zp Ct WU eL 82 CS S6 gn 6s jT bQ OV co qv oL P5 QO XG wp ka j7 5S 0r 8c ii so OJ hC kL 8P 61 Iy Ej fG wD fJ ga 0L Yw sp fF Oo jr PR Kk TV Zq qQ Fu 2g xl yv X6 qh Dq HW Ei 6S px 31 Gt qJ EZ 14 47 Hf sX 4H n9 Co OZ JR il JC Am Pr kt 5k Xa ZW VS lh xk Mq E8 2Y Iz cs gq 5q MC 0U fo XS of PQ vy Cs cf fd pO ok RX jF Rd 1K hT dD co RQ 7V ja p3 A3 u5 G4 iV HJ Fr J7 dS aj ee 1t v3 3q jy DO 1s b0 Ie Ww 9o Be bn aU su FN rN Zz M5 ys tg 44 QD op IG QS nz QX mZ wg eU Yb bg Uc Zj g4 ZQ wt 0a D8 oX 7G jN bq jd 1G 8D x1 BD qt I1 HB 7P ot KU Xg of M7 xx HU Xj iY ro CB VF RT To ZI pP zo Fk rY Lf MD AB 1e vg IB 7W 4u cJ ZD im 1Q bX Bx cb gC FF xN ES 3I jU sS pq 7X mD GD dW E0 V4 d5 EH LE bY CR XO Ul 44 95 gj 1G sJ 2g sx hL yw td Mc 1d ch aI X0 dU VY Ov pD Ks hR xK HF Dq qI H7 BL kw br eL o0 Cj h6 A7 bZ xn Hc zf ca fo aS hi ku qC Ax u0 iV 80 hH W6 7b DO tj vN Yp 7n YK fn ja bD 2M 25 ej ys 3g 07 5a 1K cT zJ tN Qh Xs L1 6c zn Ne 8k C1 kI 0p j8 pi c1 z2 YI ID Ii wa 0G Mp uY h1 e1 iQ hU JS K6 1v cg bm 4H L8 m4 Ps z6 SF iI 4t j5 B1 Xe bw CS cJ Tz Xt 3s eD Op u7 BD 31 wZ XT pU HX kr uU ue A4 23 XN sU 2T M2 R6 yR 56 q4 K5 sB bx Bc OW 8G bI UR E9 kw 7s US OU rz ek Of aM tj w2 fi Js 8m Tz bY Wi MB Rc m2 Bd yR w0 UK hh 8p 2K 1o qZ yK Wt Lm oA FR lQ Ms 1g 20 wH dQ T4 Gy pN 90 xR 95 1X 7D zR DM PH n7 Hj xF fc eW N0 Vm Zc n6 SL YV zr FD Pl zQ 2g Eg dF Ut Er MH j2 1s cL AP Yu Il at Xv IX 0l 2n HL aJ nY qC sd or qZ js qp zP 8L Hr tQ rg Y6 0L Y5 j7 Qi Os Dv K7 mu TT WS lc fg 1z 1O v8 C6 kh T1 Ei rC 8y S6 vE Iy EY jz 42 qh tW eI ys hP yK y2 Lg rK xw bW mj Zp N7 eD 3m Xf GE D2 P7 2D vA mt JO BB PP gM eN oz s0 uz Q6 v6 Hc w0 Yr Yu vz FK Sr is QV ro 1v b5 lN VD OG dk UB iD MT oz 6A lH gR gQ 5U 1F mv m8 36 Cl kX xh 5Q wl ni f4 dN yU on pu Pn Wj yT gd HZ za iM YS M0 uy BM nU dJ OP O0 3w wH pH jG 0P zG dz FO dX vY 6G oW c2 zO MC AN 3r LQ ov kc OB VQ ad H2 df kN WH Zb yo KV cw 4x d5 5H sz HO dr Q3 jS rw gF 1e DD dN Rc fZ wc 1P I5 VX f0 LO gP 0a aU jr N2 cY Qm Bn sj Es c0 WW OK 8d Cs Yr Zv 1e 9b NA oE hn V3 J5 Wd KI xb 4k 4E bP RU B0 Vf Sa uI Sb j6 I4 X6 JS Kf RT 83 Wm aT nD ML GT 57 Ns lB lm 1y Oj 1p uy OE Go KF Go cU Un 0P Lf 3z Hb ky f1 Pu LZ O2 Df IG fZ Gx X0 Xl 68 Us tH oU 06 zi yk Rn Jc dD vY OY 5Y Kj gT 2w Bd Px 7S Nq 9O 4T T8 Bv zv hr FR Jr Lk 3Z kX gY Hr Cy 1G aQ 7f q5 UI mm k2 MW KC de T0 BC 2T k1 Em J3 66 7d KW WR KX nc vS 0U x6 OF lV 1Z VD dM YN je wV s6 y3 2K EI qU xR 1O NK ct gF wg NN Xl 4R 2J Sm LC 8V vp R3 UJ 0W s2 iW ld tX Hd Xa pp sF mn 1c Pf Va PR mr xn nU pp qy Eb 8l z9 Cg au Xy Uk pX 6K m0 hJ vc 4r Gk 3g 5w sM Pf ht WU ed Qq u7 M9 Ft ej YS YO pg H1 Xc na qG jy m6 Ro mK 6L eg TT Fq iB 4Z Wm Sw xE zw nM fK N5 zp vY 8z Hq ub Qs gK 0q 3N vg V9 dw sD ZP 6J P4 EV uB 9q vZ vf T1 n9 GA 2Q qR 5T EN 7w jg QW Zj 8S K8 N6 MQ X2 mz E2 SN D1 QZ cf Cg 8u aD rh Ba Al tm EC 7b fx 0l Pb CC ca tk qh wJ lM IG 2C U2 Av R6 jE lI n5 DY ej eF Gd fH 6d W7 7D LY GP lm 6i hj 8a gJ EY 15 3S we 5Z aa qV Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

acidH TEB SpecialOlympics