agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

El paper dels equips de base en els diferents campionats de Setmana Santa

02 Abril 2018 Redacció
Imatge del duel de l'Infantil A contra Toronto al MIC Imatge del duel de l'Infantil A contra Toronto al MIC Jordi Batuecas

Sis equips del Club Esportiu Europa han pres part aquests dies festius de diferents trofeus i campionats amistosos. Els repassem.


CADET A

Torneig MIC
disputat des del dimecres 27 de març fins el dilluns 1 d´abril

Fase de Grups: Villarreal 2 - Europa 0; Europa 3 - Juvelloret 0; Europa 3 - StryxSports 1
L'Europa passa com a segon de grup

1/16 de Final: Llagostera 1 - Europa 0 (eliminats)

____________________

INFANTIL A
Torneig MIC
disputat des del dimecres 27 de març fins el dilluns 1 d´abril

Fase de Grups: Europa 1 - Marenya 1; Europa 5 - Toronto Skillz 0; Europa 0 - Shakthar Donetsk 0
L'Europa passa com a segon de grup

1/16 de Final: US National Team 3 - Europa 0 (eliminats)

____________________

COMBINAT D'ALEVINS
Torneig Can Buxeres
disputat el dissabte 31 de març

Fase de Grups: Europa 1 - Castelldefels 1; Europa 4 - Horta 0; Europa 4 - Santboia 2; Europa 1 - Can Buixeres 3
L'Europa passa com a segon de grup

Semifinals: Europa 3 - Badalona 4 (eliminats)


____________________

COMBINAT DE BENJAMINS
Torneig Can Buxeres
disputat el divendres 30 de març

Fase de Grups: Premier 1 - Europa 2; Espluguenc 0 - Europa 5; Can Buxeres 0 - Europa 1; Europa 2 - Sants 0; Europa 5 - Cornellà 1
L'Europa passa com a primer de grup

Semifinals: Europa 2 - Badalona 1

Final: Sant Gabriel 2 - Europa 0

____________________

COMBINAT D'ALEVINS
Premier Barcelona Cup
disputada durant els dies 28, 29, 30, 31 de març i 1 d'abril

Fase de Grups: Europa 3 - Performance 1; Europa 6 - Trinidad 0; Europa 4 - Pinheiros 1
L'Europa passa com a primer de grup

Quarts de Final: Europa 6 - Sant Marti Condal 1

Semifinals: Tiana 6 - Europa 2

____________________

COMBINAT DE BENJAMINS
Premier Barcelona Cup
disputada durant els dies 28, 29, 30, 31 de març i 1 d'abril

Fase de Grups: Europa 9 - Trinitat 0; Júpiter 1 - Europa 7; Les Corts 0 - Europa 6;
L'Europa passa com a primer de grup

Semifinals: Europa 6 - Sant Andreu 1

Final: Andrés Guacarari 3 - Europa 2

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics