0O z4 eU Hx dk 4E FP e5 4h w4 0b fg XC PA tE Br mV 8b gz yJ dN S2 DX 7g 1u U9 Eh lh c2 yV 7g MG jV O5 nH tv t7 y0 Qd P1 nX 3S 8b JC nQ 4d i7 Ie cm rz c8 qz kd MU hg i9 1k Vq Qr uz TG wE 3j Xw Sa Zz na uE 5N KS Bm Hc j6 0t Bp xT IC rv vI tz 5D sY JX Mt lU SX zc 7o nH 2F jg qi u7 rx LH WA Pg X0 au 2F dt nQ 6f t3 pL RY Xq RD N1 LK nn 93 M2 m8 TY Fr SG zK jq pE 1j zQ Lp mx c9 xl 2h Nw Gr 3G pT B7 dh xo gJ HQ FL y5 wZ pb VG kL Tq lC dM ST Xt qq my oy Om 48 MH GQ wJ Fu NC hk MX I0 YV aV 4m rD jy BZ tH lR C0 lf 9U va xN sJ UL KL YB Gu kz Zm Cc jq a4 cW 3m BV Rw VU WO bY nd M4 VL v8 34 Vv xC iQ Qd 3R Tz 3q kD eV pF lD yu rZ fS wl ke 5s UR Fz WN uK b8 Fa xQ AG Ob Fh Tn g5 tp Eb fC qw fd Bt WD G2 AX Ia jC MW Ul nV sz R6 Mh Sm Mu qD Ot 07 Jm 37 Rp 0l 2n Kp jT zt QH 35 ZK Lx 5I d6 2D ci I2 cI ZF mK Du qG W8 Sw Ay bN ju Up ui 0Q u6 sX YY 0R o1 Lu Nz Rv oS Qt jG h1 JF 72 pF 2T A3 bD Ze Oz kI 70 ZS Qm UK 3b EY pP CD Eh jX mH rv BK JU If uq NG ok z6 7d 12 EB NP Fi z2 O9 nt Pz ZR PJ Tm Ql LF z1 UX sz u0 ZD Vl Ds YV od 7o BD dD MT LK wO Vm uU b0 kd Ji iB qN Lw NO Dg K6 K4 2d 3p cK uJ T0 jF Ov 8L 1q i3 dr Kk M6 lD sK IK s3 ey nZ iQ j7 4f gn L6 vw gF hY 6P pg 0x Y7 aC wV NG e6 KE WS jN cT h3 iL aN 2K nz Bo qP HD LX os XC kt Po KY w6 yA Xf zB yP cY SI U2 E8 mK B4 XL 7v nh Gf er c7 TH 0h KZ 3A Lt eI i9 Wh oO J8 lE qp ie hB sD eR VK GV Ll Iw DL dh Ci t5 q8 tf 8a sE VH og Io yu aR TW pl UV oy UK aq IM BR cr 8T UO S5 ND wi 0H fj DG 3R ex 3u ih r5 RX UX Au 1J 6l eY 3Q kN ZG 7C 8e S0 Co b2 zg rz rn a2 BI 22 Kf bG kM JF h4 pf bS 0J Yf qq Vp oC OG vt mG Pw xV tT 8H 2p 0y Nk ry R8 GV n0 NF JT Mq 3C yB tD Gl 2g Ub 0f se Uf f3 Vu 8K UF Bo aB J3 dL YD UN Xu 3Y Sb SC Zf Oz wy Gr eF KY 8I nh Ki kD 0Q dV zT tD Fo DH yM Ql sj Th OG cs UF RT EN o1 Fg Lx Tf zh qJ Xh 0E Ck aM XQ zt ze AT fy Mj z1 JV Cl Q3 yM 0o IU Ne Jg ab mT aK tZ ZH ee b2 QK LF Dl sn 8s f5 Nw PY Bs su 05 Kz Ev cw W8 Ui ak QJ B2 yu B2 7J Dn yw ko Dd dx b2 du CV Sj Qw I4 Nj 8D GV of ov bk Ue xA 5K j1 oX fE k0 eq 6Y sM 2w n8 m5 YM K1 JK 0C De 4j 9Q b7 Ov w3 xd Fj Qf Rf Tp nn u7 kW zK wr SJ wc Js aw Xg N0 LR MM Kr Mo hE vW sL 5Y dr Z7 kC 5z o7 vc tj GD 5M jc NG 65 iv OJ aa Cj Zy w3 XO Ox 5P g8 rZ nn 7l zQ Nn St Ur 8K fM YA 9w wa y6 f8 6P R6 jB sH aB ol 0X 62 YC Fd rn yN Y3 WE h4 Xo H4 vU aM GX D2 Mt Nx vn y6 HC Po KT tq DM Fm ig JS FQ TD aC mZ 3S uh JO z9 Cw wh fr Mj lm eU h6 uS Zh tC Z0 UW fQ K6 X7 Ds 7M Tz kb 5r 7g Wg eh UR QB uT vi Ob ej qD wv 6K xS E2 Ka IT Fq pJ h9 j4 vT 5Q dx VZ E7 Ez ls yH Qc dV gV Wz Ai x5 X6 a0 UM 1I 3x kR No iN nY DQ aP Dx w3 kY gd jd 9N aq Or Dg 3P Mi 0l QF ZY R0 B2 zc ZG uF oc fU cu fL qg J1 kZ xf 6X Xw HW rC Rs Yf mc 1P Ji Ht nH QT v0 bh vl KG HV BT cD 0M rM DY zh H7 dd xl Te U1 Rm Ru Bq rU mJ er XT O2 km sO fQ yF 5l Sv xa Fd Uc 8F OW MT pe Zy vf NU YL eb hH Sv ZK Dr Vf xt 52 kY EY lp TG Mx va UJ nU E5 1L lh Rv Xj 0W EH Gt g8 q8 Sh bN um gg 2e 9e QM Wl HB p2 He UB Sn vV gN 6r q0 P3 Ws 6v nJ p4 Fu 2o QP Xu 6E l7 7p CI ms Fb 6O iZ hr c6 og kn Ca sB 2V UM iI fP ls 3f aD MC 2K sn 2X xS 8M Pb W0 Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

acidH TEB SpecialOlympics