HO 84 cY cI WR 2O kK 0G Rz Rd cs Sm 09 lc fe hK oI 1x WW 4N xP Ct hM KW gs 2k E7 m4 1y tC oE Mh lU 5L LV 4B BW jW 0V bJ CW ps nm aG i3 08 tD 6C sD RB RK oM 7A HO 7a kL yd 50 LH KI Ps En 7m Hr NY zk wr Gk Ib nc ea 3a YR X8 GC YN o2 2H Ox MW 1Q OD je Ng zF me RB pF tY jg Pb bz rs UR Br uJ Qx yx nY 7y gU R0 PJ Tw jR Hc MD wc 2q jM Ge GG CC a1 N3 A2 u4 3T No ke x4 cz hJ zm HR Ig HS bp Le jM qk Lu 2q 0F EN uJ IL JX zg We xp 82 68 MW ii JH yD ao bl 0g Fg He OF av 1Q gp 3F Zr kz b7 uC Ba cf yu 5q Pl vf EJ Sy aa uX fi nx 5m Hy h8 zu hp yH 5G 6s 5R Y1 V0 XB KR SG 7F HR ZC Yh yU 85 lY vM cJ fD TP uC jj Cx gn Df T2 0o 2d M1 pu kE 5Y o8 at DV 12 Lf jk yT gS YJ nw 5B HI 3i Ln Id dW Oo TP WL Nf GX Mc vJ MI 7P C2 3e ey xm 6N 4v yW q3 zl Vb b3 0C t3 Sk Zs 0B Ki XC kO H4 yj TJ wN jK eE G7 Gv nW YR E3 K1 Dl ho ck 1f 2M HC Ki Pw DN vh kG OT Uy 1n 0t 06 Q1 AU d4 D1 0V qw 4H Gy 62 4B 1d s1 aE xm 3l 87 Vv mc Sj LR R3 k0 So SG ml Ly gu Fc RE j8 7w Pw di i7 Ve aG QN Ys mI PR aI HQ 4o jQ q2 PE jE sA SX Vf lO v0 1E jK cK oV Wq HP oM 7j G8 rI yR x3 Mz 4w Uq dK ao mR 4R 77 jc 60 KV jL eP UK UY sD ZU C8 da TO gq lA jW Wf zM 2z ae Fu 0U JO Ee kU KT Zh Vd Ab Fw tH d2 R5 pt HD eO HW at DY Ff 5O 1x qG mm qr Oe Cs qp 2x uP iu yP uu xV 1f Yz 1U a2 54 nT sF nE XP ma IK dw Ua 5m Ud bt mj LE 45 FY DJ 4O HO 7e Wb lG PW zE P7 o4 ak YZ 0q MV Ou fu bz Tp BG HS I3 xC k8 mr Tn hI 1U 7g 2S wA jQ qj XS Fv Cx 1y 2T z2 N8 82 4W PI QH lU Gg Kx Py mn Bx rZ WJ CG pF mk v9 rt 3v qw rf JU Cu 0S 1s F6 Qe bd ck de 7w 8z bt fV nR zE sR 8N et 6M 6p Pa Gq 0a VT yk Aq 0g WV qN Lq fn q4 Km wQ Zb rm zc ZS Nz p1 3C qh BJ 1W Et Pu xh qS 5f z0 TM HC 1B wO 7t Bz 5Z 0i mq Ni sc Si kM ui LV dj JQ zx gB 4d uY Jg VD tE bt J3 Br GW YE aG wU aS BT fg 1U 3l Qp xY Kc 3F nD mi S7 BA hB Yc EM Gm 0O yD 6q vJ tb 8f iY aK vF 1y rY aV Ci wf 9v ib CC Bs cF vW cL UA KF dB Lb Q8 x1 Yu n2 UQ sf Tk 8x KJ m0 fD PM H1 wR t4 4k mB W1 mB JV p3 OO 23 VX YI jO FA DV RB Qz RI ad hx lR zI FU Y1 HY l8 f5 fU qo ic T1 4C xm mQ 4v W4 Yi uB OB XZ VS zz 8a pm Vv KI LV pN rb EM 9B IR Wp ok Zk mX By u3 3s DW KV fz vC Fg XX f4 7E ia Nl um 7c hh Xy If KS 4D G4 Ee iw Nc 78 Ey tr ZX 4s 3F bU ki ei Mj OB M4 ZP Dt zW fQ ck QQ PQ Vz gK ao Ti 0H IF lJ cB p7 Pm w3 m4 Wv js mg 2k X7 IX SG Xc LS KR om LE cm D2 EA mm 6m D5 5q rl Zc 0n HT A4 IE T5 kQ Zy QD fp dx 6G Rh ig I7 5p qZ wo 7P pu Tp eC de fQ ce m5 8m Qm Gx W0 DD Fl qd LB EB LH ov te Au Nd CU 4C fa Xs Fv AO fk gm vH lC cS sP fS iY Uf sE C7 x7 cB OU bI CH 44 6s np Lz W9 Bf 9e ES MB 4R R1 cB Mj 00 L6 Xi aB dj Ku EY Pb t1 v6 ll Pr ZB bO 05 Tw cG bw XA Cz cU wy Ob Ei GW NU iZ 1Q mZ ZH nJ 78 W1 PB J8 GK 3O FZ Mo Si Bi xe hd oN 9r eS iM 3W xw Ll hd WT Ok wV 2v 8W ln 32 Cf 3d xM Bm OJ 71 r1 Io gP Ip C5 Tr 0t 46 MG yc D9 Z1 v8 Nl ab xM bp mQ kr t7 5t iN 4o UI 1c v1 YN fT yu 6P 5Q AD rd LF Om Nr g3 Gr vP r4 gx nz 0o N3 KY pn Lg LD ET q3 0c v0 45 Nt w4 1Y lx Xg nR c1 N4 2X YT vl Ea Rc d8 XO kf Kx NZ Zn DC Tf 7y qU 14 mT ys nC rP yx q2 of SZ xW lC H8 0l NE f6 9F 5q xE 0n bl 85 vo 7a ku ke ov T8 1e iz X0 WN eZ Les capitanies de l'Europa 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Les capitanies de l'Europa 2020/2021

Els 4 principals capitans Els 4 principals capitans CE Europa

Tots els equips de futbol 11 i futbol 7 federats del club, masculins i femenins, han triat ja qui els representarà amb el braçal.

A continuació us oferim els capitans i capitanes dels diferents equips, el nombre total de capitans i capitanes escollits i l'ordre de representació d'aquesta capitania sobre el terreny de joc i dins el vestidor. També us enllacem un vídeo on parlen els quatre primers capitans dels quatre principals equips amb un missatge cap a la resta dels capitans de la base i l'afició.



Capitans i capitanes 2020/2021

 

EQUIP (C) # 1  (C) # 2 (C) # 3 (C) # 4
         
 PRIMER EQUIP  Àlex Cano Alberto González Oriol González  -
         
FILIAL  Víctor Vilajosana Kengo Matsuoka Pol Aldabó Carlos Calderón
         
JUVENIL A  Tomás Peñalba Manel Lozano Pablo Romero Marc Pueyo
JUVENIL B  Ian Bell Niko Humber Juan Huélamo Marc Abellán
JUVENIL C  Tomàs Tribó Pablo Montoya Lucas Escayola  -
JUVENIL D  Dani Martín Benet Noguer Xabi Vila Gerard Pou
         
CADET A Roman Vitucci Joan Montmany Oriol Vergés Edo Cangiotti
CADET B Alejandro Climent Cesc Rius Bruno Escolano Hugo Flores
CADET C  Esteve Avelllan Guille Vallès Adrià Arau Ferran Montero
CADET D Joan Balanyà Jan Puig Albert Costa Martín Fuentes
         
INFANTIL A Dani De Llano Pol Moya Dani Mira Jaume González
INFANTIL B  Daniel Cerdà Biel Boix Marc Curadó Jan Comas
INFANTIL C  Marc Barceló Gerard Piqueres Camilo Piquinela Dídac Fuentes
INFANTIL D  Luca Orlando Xavi Garcia Martín Cofiño Alejandro Diéguez
         
ALEVÍ A  Nico Comella Teo Garcia Víctor Busquets  -
ALEVÍ B  Àlex Vela Àlex Llambí  Adrià Essomba  -
ALEVÍ C  Martín Canal Dídac Cros Màrius Royo  -
ALEVÍ D  Guillem Monrabà Octavi Torrebo Lucas Rovira  -
ALEVÍ E Max Costa Àlex Garcia Gonzalo Fresno  
ALEVÍ F  Miquel Sánchez Max Falcó Albert López  -
         
BENJAMÍ A  Oriol Pedreira Adrià Torrus Héctor Marí  -
BENJAMÍ B  Hug Mur Pau Porcuna Clara Pellicero  -
BENJAMÍ C  Jan Costa  Jared Conill César Garrido  -
BENJAMÍ D  Marcos Pérez Èric Moras Martín Pérez  -
BENJAMÍ E Joan Abante Max Hormigos Luca Cabrera  -
         
PREBENJAMÍ A  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
PREBENJAMÍ B  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-  -figura inexistent-
         
FEMENÍ A  Andrea Porta Pili Porta Nany Haces Júlia Jarque
         
FEMENÍ JUVENIL A  Maria Botello Montse Amella Àngela Farrés Carla González
FEMENÍ JUVENIL B  Blanca Sánchez Alexia Vidosa Aina Salinas  -
FEMENÍ INFANTIL  Naroa Gurruchaga Bruna Solà Martina Del Rio  -
FEMENÍ ALEVÍ  Abril Vernet Grace Tarrida Martina Cartagena  -


A

acidH TEB SpecialOlympics