agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020

18 Setembre 2019 Redacció
Equips, categories i tècnics Equips, categories i tècnics CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades seguides en aquell equip concret, podent dur, segons el cas, diverses temporades al club en altres equips:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Maxi Bazán i Pau Sánchez (1a temporada, al club 3a)

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada, al club 3a)
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín (1a temporada, al club 3a i 1a respectivament)

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Juan Manuel (1a temporada)
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Roger Navarro (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Marc Guixens (1a temporada, al club 7a)

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Isi Vila (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Javi Vila (1a temporada)

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (2a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Alegre (1a temporada, al club 10a)
2n Entrenador: Ricard Alegre (1a temporada, al club 3a)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: Jordi Borrull i Álvaro López (1a temporada, al club 14a i 11a respectivament)
Delegat: Marc Bernaldo (1a temporada, al club 16a)

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada, al club 2a)

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada, al club 5a)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (1a temporada, al club 19a)
2n Entrenador: Ignasi Gutiérrez (1a temporada, al club 15a)
Ajudant: Guillem Barnils (1a temporada, al club 10a)

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Adri Guillen (1a temporada, al club 10a)

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (1a temporada, al club 20a)
2n Entrenador: Àlex Gutiérrez (1a temporada, al club 10a)

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Gabriel Serrat i Roger Andreu (1a temporada, al club 3a)

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada, al club 2a)

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Ferran Graña (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador:Roberto Carretero (1a temporada)

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Kengo Matsuoka (1a temporada, al club 3a)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: John Bautista (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Jordi Moreno (1a temporada)

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Guille Royo (1a temporada, al club 11a)
2n Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Carlo Vicent (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Marc Pujol (1a temporada)

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Àlex Gispert (1a temporada, al club 14a)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Jan Vergés (1a temporada, al club 14a)
2n Entrenador: Jan Tena (1a temporada, al club 3a)

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Gabriel Serrat (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Max Tunsch (1a temporada, al club 5a)

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Roberto Carretero (1a temporada, al club 7a)
2a Entrenadora: Joan Ventura (1a temporada)
Ajudant: Nico Carretero (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Preferent Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (3a temporada)
2a Entrenadora: Pili Porta (1a temporada)
Ajudant cos tècnic: Judith Acedo (1a temporada)

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Robert Garcia (1a temporada)

Femení 7 (Segona Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (2a temporada)

 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics