agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Qui porta el braçalet a la base? Llista de capitans

10 Octubre 2018 Redacció
Els braçalets de la temporada 2018/2019 Els braçalets de la temporada 2018/2019 CE Europa

Un, dos, tres o fins a quatre capitans i capitanes llueixen el braçalet del seu equip al Futbol Formatiu. Us oferim els noms equip per equip.

Després de saber quins són els capitans del Primer Equip, Femení A, Filial i Juvenil A, repassem les capitanies del futbol federat masculí i femení del club.

EQUIP 1r CAPITÀ 2n CAPITÀ 3r CAPITÀ 4t CAPITÀ
         
Juvenil B  Víctor Vilajosana Jan Vergés  Pepe Ollé Víctor Costa
Juvenil C Marc Pueyo Adri Ortega  Martí Pesquer Vïctor Íbar
Juvenil D  David Caldú  Àlex Martínez  Pol Lopez  Eloi Ximenis
Cadet A  Ian Bell  Juan Huélamo  Pablo Montoya  Pol Escobar
Cadet B  Tomás Tribó  Sergi Batuecas  Marc Cabeza  Lucas Escayola
Cadet C  Biel Boada  Jordi Miramón  Dani Martín  Nacho Pizarro
Cadet D  Jan Carretero  Àlex Sitges  Arnau Cabús  Pau Olivet
Infantil A  Guille Vallés  Nacho Goméz  Arnau Semper  Roman Vitucci
Infantil B  Cesc Rius  Marc Boada  Domènec Far  David Giménez
Infantil C  Esteve Avellan  Gerard López  Ignasi Ricart  -
Infantil D  Bernat Narciso  Ferran González  Iago Pujol  Nil Costa
Aleví A  Vicenç Martí  Víctor Mullerat  Pol Moya  -
Aleví B  Arnau Solsona  Dani De Llano  Pau Montoliu  -
Aleví C  Dani Cerdà  Unai Martín  Gerard Ampuero  -
Aleví D  Jan Comas  Biel Boix  Xavi García-Dié  -
Aleví E  Gerard Piqueras  Hèctor Vallès  Luca Orlando  -
Aleví F  Lucas Munné  Biel Tort  Arnau Royo  -
Aleví G  Bruno Lozano  Nicolás Introcaso  Adrià González  -
Benjamí A  Ruben Gordillo  Nico Comella  Àlex Vela  -
Benjamí B  Teo García  Víctor Busquets  Askild Janning  -
Benjamí C Max Costa Jan Carnicer  Jordi William  -
Benjamí D  Martín Canal  Mauro Forcadell  Lucas Matute  -
Benjamí E  Guillem Monrabà  Octavi Torrego  Aitor Vizcaya  -
Prebenjamí A * * * *
Prebenjami B * * * *
Prebenjamí C * * * *
Femení B  Carlota Granados Anna Fusté  Núria González Alba Morales
Femení C Míriam Longas Elsa Jové Míriam Barrabés .
Femení 7  Paula López Aintza Martínez Adriana Enseñat -


* = no existeix en aquests equips la figura de capità