agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Pretemporada 2020

En aquest article repassem tots els amistosos, trofeus i diferents partits d'estiu que jugaran Primer Equip, Femení A, Europa B i Juvenil A.


Darrera actualització: 18/10/20 ·22:20 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2020
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT PÚBLIC? RESULTAT
             
5 SETEMBRE
           
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00 Sants - EUROPA
2-3
             
FILIAL Amistós 19:00 Sabadell B - EUROPA No 0-1
             
6 SETEMBRE            
             
FEMENÍ A Amistós 17:00 EUROPA - Pontenc No 5-3
             
10 SETEMBRE            
             
FILIAL Amistós 20:45 Ripollet - EUROPA 0-2
             
11 SETEMBRE            
             
JUVENIL A Amistós 11:00 Júpiter - EUROPA No 0-1
             
12 SETEMBRE
           
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 Vilassar Mar - EUROPA
No 0-2
             
FEMENÍ A Amistós 20:00 Levante LP juv. - EUROPA No 1-4
             
13 SETEMBRE
           
             
PRIMER EQUIP Amistós 18:30 Granollers - EUROPA
No 1-1
             
FILIAL Amistós 19:00 EUROPA - Can Vidalet 1-1
             
17 SETEMBRE            
             
FILIAL Amistós 21:30 Unif. Bellvitge- EUROPA No 0-2
             
19 SETEMBRE            
             
PRIMER EQUIP Amistós 18:00 EUROPA - Manresa
1-2
             
JUVENIL A Amistós 18:30 Espanyol juv. - EUROPA No 5-0
             
20 SETEMBRE
           
             
FILIAL Amistós 19:00 Sabadell Nord - EUROPA 2-3
             
FEMENÍ A Amistós 20:00 Martinenc - EUROPA 0-3
             
JUVENIL A Amistós 12:00 Sabadell juv. - EUROPA No 1-0
             
24 SETEMBRE
           
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 Montañesa - EUROPA
0-0
             
FILIAL Amistós 20:30 Masnou - EUROPA
No 1-1
             
26 SETEMBRE
           
             
JUVENIL A Amistós 17:30 EUROPA - Parets 2-0
             
27 SETEMBRE            
             
JUVENIL A Amistós 17:00 EUROPA - U. Bellvitge juv. 0-0
             
3 OCTUBRE            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00 Valls - EUROPA 1-0
             
4 OCTUBRE            
             
JUVENIL A Amistós 17:30 Cerdanyola - EUROPA 1-0
             
FEMENÍ A Amistós 11:30 EUROPA - Espanyol B
Homenatge retirada Kaky
1-3
             
10 OCTUBRE            
             
JUVENIL A Amistós 18:30 Badalona juv. - EUROPA 1-0
             
11 OCTUBRE            
             
 PRIMER EQUIP Amistós 12:00 EUROPA - Banyoles 1-0
             
JUVENIL A Amistós 18:15 EUROPA - Fund. Grama juv. 6-2
             
15 OCTUBRE            
             
PRIMER EQUIP Amistós 21:15 EUROPA - Granollers 2-1