agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Pretemporada 2018

En aquest article repassem tots els amistosos, trofeus i diferents partits d'estiu que jugaran Primer Equip, Femení A, Europa B i Juvenil A.


Darrera actualització: 03/09/18 · 09:25 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2018
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
22 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 Sants - EUROPA 1-1 llegir
             
29 JULIOL            
             
  PRIMER EQUIP  Copa Catalunya  19:30
L'Hospitalet - EUROPA 2-1 llegir
             
1 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 EUROPA - Granollers
1-3 llegir
             
4 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 Vilassar Mar - EUROPA 0-2 llegir
             

JUVENIL A Amistós 19:00 Espanyol B juvenil - EUROPA
1-0 llegir
             
5 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00 EUROPA - Horta
3-0 llegir
             
8 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 Fundació Grama - EUROPA 2-2 llegir
             
JUVENIL A Amistós 20:00 Viladecans - EUROPA 2-0 llegir
             
11 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:30 Castelldefels - EUROPA 0-2 llegir
             
JUVENIL A Torneig Arenys 19:30 Girona - EUROPA 2-2 llegir
             
12 AGOST            
             
JUVENIL A Torneig Arenys 17:30 Cornellà - EUROPA 0-0 llegir
             
14 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Vila de Gràcia 19:00 EUROPA - Lleida Esportiu 1-1 (4-2p)
llegir
             
18 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:30 Espluguenc - EUROPA 2-0 llegir
             
JUVENIL A Amistós 19:00 Mercantil - EUROPA
0-0 llegir
             
19 AGOST            
             
FEMENÍ A Vila de Gràcia 11:00 EUROPA - Barcelona B 4-2 llegir
             
JUVENIL A Amistós 16:00 EUROPA - Jàbac 0-0 llegir
             
22 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:30 Can Fatjó - EUROPA 3-3 llegir
             
25 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:00 Marianao - EUROPA 1-2 llegir
             
JUVENIL A Amistós 20:00 Vilassar Mar (1 cat.) - EUROPA 0-0 llegir
             
26 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 12:00 Sabadell - EUROPA 1-4 llegir
             
FILIAL Amistós 19:00 EUROPA - Sarrià 1-0 llegir
             
JUVENIL A Amistós 16:45 EUROPA - Júpiter (1 cat.)
0-0 llegir
             
2 SETEMBRE            
             
FEMENÍ A Amistós 18:00 Terrassa - EUROPA 0-3 llegir