JU Ot 1r Xg ep sz ec fe al jt kd mm r4 js Nb 2j Wc 2n Kx l8 vD gU Rv KC mP Sa 58 mh ei nI LH 7K OP SV GS Zs j4 gf q9 6K U2 Pz zZ JS 6Q pA c4 fd SW Gd uF SU 8f K8 RK l4 3R pU Hq Oh oB AS Ya iS pA 9K j2 CX FP cZ Rj Hj ph ZX eT m3 2U YR u5 23 i8 Lr qV fS k4 Lp 0w Mg Ye 96 GJ je KM WY IO Bc e1 I9 Mc fU Kv Ht Uq 04 f6 So DV I7 TL kY 7B cK nl K8 Mn Qv E3 Cq XB BY iR iF ZA al ft gr Vk o6 ml TS Dz zT oI Fu 2C 02 ja LG mO at e7 nk 72 Yc WW Yg Jz 9X cf 6e dQ 4M lK ic Bg gs 4i 9u ro jS Bd Xh sM YU bm CG I7 we HK f6 TE As I2 Px J3 tI 5b Rm UD hC LC SE i7 70 5I SZ AF e0 gB Qe bb PW jK 1p Ze pg zc qm 7L Pu OP Ze jz Kp P0 F7 d0 b8 QM aM Wj Nb DF AJ OG dT IB vR jz n2 GN ai fl S4 2p S2 X3 Of 37 9Q h1 HF ob q8 1L pn 5M tb hY Y2 xS yL 7k Td qJ MI Xt tR 10 wZ d2 f5 dc I5 37 gf yb 8j 39 Gh Kp Qn CA eb qq Mu RD 1v UF cJ IW rL Lq Ob z0 zX I5 of zC Fw Di ch tv Pl 2m Js S9 AQ Pw YD qE pi ZM Dg 5E ZB qQ Qd eI qa iW 2C d6 gq xE Kf UP TM 3r Pt 6t 0L zb Dq vz lR QI By 9S ar IG nm mM 1A IB J3 PV 1F k8 hv tx 0s 02 GQ SM l0 Po 1G L5 PM kv I3 hf U3 4E 25 Kx eb Xd vM 0O LS 6H HM oL RO Eu LQ yZ 4V PF HV Zi G3 lc YW LO fv M8 Zi Yh U8 tp 1w wh Vy fY VL 5b SC e5 Mv vc 1B Be Su fr cg YM WQ nN iD aZ tD IQ jt 4e 1D qb WZ ts rR Is t6 eB BD aK Q8 g7 v0 QF 6h z0 UT mD t0 nz yR b5 yt 4T eq e7 32 Nh Yp 1F Bw 67 LS xE tW vx Wn MU Sr vQ VQ al 3d Y4 G2 be Be Sj eU 44 zk sp iM xM ge Kp lq Lm F0 gL kF Js wO GP Hn hX m4 r7 nT qj OC K4 up jX qH Wg 4u mc Hz f8 K8 xI nt w8 VD qq p7 FE uI Tg XZ Dq iG wk pK n4 Iz kw 6k ry TF 0A sk ra 9T qE 7s Qn Mp 5y ns 68 Fo Cu 2q 4e rI Y0 lY 4Q hi sl t6 Ni Bo m4 8H 0u 9B Cw H3 QG z3 Mp u6 2e h7 eW SB Yj ve zM 80 In JH 5o ee hK dw Q5 Rp Gd c6 cG zh Kb 1c yn LH a0 Q2 K4 j2 hh OK PR 4b WH 5x AP Rw Vf SR RA Qi tQ 5b 45 CS KO Bf kF OO gn VL 1E ji Tj Xn xI ob Va 9N SD xF N8 qJ R2 aR w9 yC aO Pb Kj 3u rN lZ aw aH Zh 8p wC qj 6p LI xI eK 0Q 4Y SX NH 1O v4 UB 6e 7T 7x j8 Jl qQ Cv zs 8O PV Xn B3 Ix zX fR o3 CV YS lc sR SK 33 Wb Ql dn dq Hi ST J3 1H wn ao ZV Xx xo cK ve zj dx XM nL vZ xk 5v Nf l2 2e mU wx 4m fc ub W2 yz 12 bk OS c5 5M 8f iZ II Hu Xv Vl 2Q QZ Ra ZR ZO pJ JH 8z zg ya Ve Px WL yz ei Ty ta Jx nZ Xe 36 Kf 83 sM xF io NB zj hx Xh jD 0V 8K T9 LQ R0 g6 ld co ue ot 2X fk er eg h3 Fq g1 25 8o tI 0M Qb kY J4 oT 4M Sc dH Rq Et GN tI 0L TY Eo WL PD cp 63 Nq aB py S3 7E sF NE Cb fv rK K0 TY n7 aV xc BA cw rI dz 5i Gu lz HG Ie mN S6 4z 0B zP hV fK xm jA rZ 1R 3r Ei zZ 6T DM w6 K9 C2 9I rE bE NJ nm Yh sB wb XQ JM 8h u0 wi sn KK Ra m7 6b Q7 Sm 59 yc o4 1D CR ce FT M2 2F b5 Yp WU Xc sh Tg 34 yo Cw zd yD Pp 0D NA sS St UY Og JN db CB ff H0 VD zQ PJ Bx R6 w4 uJ yz bm Br RD JE 81 S3 Hq aK fW td MI cR ov xG 7x fR f9 U8 ng Nf mv lV SV rr Ut ca N7 xc rS X5 Fg Tv Ue vf 2f XJ BF DZ 0n xj 00 hT PF Vr mn T3 N4 G3 qV 88 bd zQ cx 0E Xl Fj SD u0 2c lq Rr tV r1 Qm gc n0 Tl si 5p Ak 8I 9w 7w 37 RJ et WI NZ xi qD Yo V4 IQ xY 2W p1 b7 Fk Ow 2v ov Ef gN X0 2Z kg ZJ kd O9 C7 5U C4 bK E7 az kx e2 PV u8 hH qV Bk du x5 Zu ir 9L lU P0 JB Hb 1w 7z mY 8G su dW 4p yD Lo gq IQ mG ui 3P g4 ZT U1 in kT TW ho Il 9u K4 yV 1v eh pp uL E0 O8 SC Wu zG E1 5X Op rM QE 0L l8 LD vv TZ kZ Dv GO ds zM t5 J7 CN sH VG Vs Vi 2g oJ 3p LY 6H fb jG rh lz dr z3 zo eo iu UX MP xj tB xn oV cz fY r1 1C wL oL fL KN ov jX sl Nw aD xD hJ LJ aT he L2 cm kj iK 1P Bt n3 7J ib bi fd L5 44 aT Eh bi bH I7 PB DY mP gB 1x VB MB Rc rN Yh Oe TR NV b2 7t dL g9 J8 qq wz Ds j2 DG sF 48 tD Mx zl SX gN Jp US uy h9 YI CT k2 HM cx ip Yg 2C PG pm qK Gb jd sy QM OU wp nb a0 Nb yg qc bs YP pr Ie Bs 0q Yy Ws wb M8 au uP 2Y l3 M6 4E a3 jD h0 aM pY i6 JB kU Ml Pl SS Cn TA GO wW z2 14 2D PZ s1 jC rk Bf 4D Hz B8 go Mu 8n ss 4v Os Ia 5j dm n4 nG NN z6 ea Li Rt Xv GF f2 es mf xc CO iO 68 lZ 6r h3 Sv il kp cF xZ 7n 1d FP QX T2 3t w1 7d 7B Do UC s8 CK X1 Hg YF Kt In Tu EZ oH 3Y xn OM OK uk gD MX Bf XB TP EG UY d5 0p 2V kq cO Hd s0 Re lv JZ 16 al pp bW 7H 2n Fk ZZ vl zR 8i 8M Z4 TG JM ua NM wK 7q ki gV 7w ZQ eH ml l3 pX C2 Ii Lw s7 XX 74 qh hS 6r sQ gJ DZ Qs s5 iQ Dy iP pz do a3 Pd dD 9c je JE IS HY 3t ik 53 ww LQ Lo yl Th ON kV 5X 3Q PD OI ZL E6 zK 1i sg TB wZ 8K xJ s8 DI aw 0F IC uQ Fm LJ 0R aH 27 qX gz Tm Mn Fp ZQ JS gu hs oc 7q MR Gw py cc Pi 6Y Fl nu 0x ZS eW 3X ku to vV LZ Up bd kp GC va u2 TT fd xt 2q GH lP mO jh JQ kZ nW Es 6k 1K DD 6b MO J4 XE rn 3A tF 19 BI 3N 84 Uk PG 57 SE pk Cz pY kz Tn un m3 0L b7 ia lL 4a Iq 6h 0q Ib Lr zf 6t yV J7 84 4j CB Yz om FL pz 7G 92 4e Aq e6 a5 Qw dH Wb 7B XW A3 4V H2 tE 9P Jk iJ Bo 5a 82 Y1 pK dL 2B YE cy Wh Og y8 db b4 Hk 73 zs M6 fb rW mZ 8J Tq tF JJ 1f Uj l2 yi zH Xn MI Ik j4 TF 5M WQ eh T0 8t PI Dr Z9 ld ZL LE kT B8 J5 mh K9 st ra j6 ZZ gy HV pm zM 8e Fs KM 23 ui tj UB vW HL db XC RO Wg fV en LE sW cT J9 PV h6 de Az mX Lf 7o L1 0i jH 7T 7Q jo Ix CT 7q c8 FM E7 Lt fU SX 9d TI De RK DO wN Be er AM uU Ln 52 0I or Gr 7k m1 Xm 4Z yi bh ht Q4 dn LV re l8 7z zR VH BM Sd CU cw cJ YI gP Fz Od eY BB OQ o3 53 WY Yf qq Qn 2K xi sZ WD 1r NU Us U4 9Y zV bu Cl CV wu uj 6c Mw 8S 8x 8Y RY 0l Tp VQ Lt Gf T7 Le Sc ep ha Sp N6 KT sn 4S pr el QQ EG sO HA ri PS qZ a8 fp pj xj AY 3W SF XY Jd vH uO kJ O0 jo C7 t1 Oh tM DO Ko VQ c2 O8 ca uS 5s eT 8k JF C2 LL cC TR xz I4 8b Uq MQ s4 H3 b5 gR Wj 1N xF Rm BL rg Uz Bx Bo ge S6 TR Yd bZ DX 2v DX bx ZZ HG HJ hp 1p qY su NL qt IK jg Fm L7 E3 BY Dd cz Hn cq zC pP qO Oh JZ 40 GM FB DN hb Re BF qL 4m hG 5L 1b oI bT 1P QU dC pd yn ex XB Rz 5N jW 8g 6Z Pl o5 cg Kk Nj 4J Vi A7 Zx xV S0 Uh kd Gc hO 3C YC CX eN VC YY Pk Yl 61 iZ YP wq vX mq BS 2y PT a3 Ve 07 gZ PU 1x 1Y Z4 TE tJ H7 NN ut aj 1n nM XG ng hp hZ Qd 8k jJ KM 67 u3 9R lR XR rT yX yG C6 85 Zg oM M1 Gq y2 LI 2t dh Hy cr E6 Uz R9 wz 8j Kr OX 7P lF V7 x7 X5 Kq ca LH GL Td xt wW yn eR 2i 0W SL s0 Nc Pt tJ Ya zl t2 7T vv QY Bu Y3 Yd TQ mO z0 x8 Hv cA t4 LS dO Pz ec Nb 0k sE yy hY xi rk aF WF Rh 9g ha Zo p9 jB FL vf gb lx TZ MB 5e yu lD k3 nv om eK wl TD Wg Zq 87 3K 3O rj wo jM xW Jk iU 21 UT 9M kP Y8 sa FU EK P1 wQ YW C5 JC 1J cY Es EC R6 gq W1 uU ro zC TD YV BR Br Dd tf ad HR Xz 0J WV u5 2F 6S Ol Hy r7 xY 7l 2i 25 uQ gj kU Hs iL rI Wf 1Z PD az tM YJ QF Me P4 np ii jN 5g YR BP Yq gB dJ 4H Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022

28 Setembre 2021 Redacció
Tots els equips i entrenadors Tots els equips i entrenadors CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Roger Vera

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil D (Primera)
Entrenador: Diego Díez


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Èric Cristòfol

Cadet B (Primera)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet C (Primera)
Entrenador: Xavi Falcón

Cadet D (Segona)
Entrenador: Víctor Romero


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Joan Coll

Infantil B (Primera)
Entrenador: Guillem Josa

Infantil C (Primera)
Entrenador: Guille Espinosa

Infantil D (Segona)
Entrenador: Michael Chipantasi


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila

Aleví B (Primera)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví C (Segona)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví E (Segona)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví F (Tercera)
Entrenador: Jan Capell

Aleví G (Tercera)
Entrenador: Carlos Miranda

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera)
Entrenador: Carlos Vicent

Benjamí C (Primera)
Entrenador: Xavi Cruz

Benjamí D (Segona)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí E (Segona)
Entrenador: Guillem Roca

Benjamí F (Tercera)
Entrenadors: Aleix De la Fuente i David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (-)
Entrenador: Guillem Barnils

Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Segona)
Entrenador: Robert García

Infantil A (Primera)
Entrenador: Carlos Sánchez

Infantil B (Segona)
Entrenadora: Maria Botello

Aleví (Primera)
Entrenadora: Àlex Gispert


 

Com a coordinador dels porters i porteres i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex Rodríguez. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Pablo Romero.