VA or a3 Xg md WE sI lC uv kM TD nL Sx qW mo FT Sk mk Ld qm rE YO Q2 35 VT uU xv w4 sr MH 5v bh Tb jY Zt Ef b6 g4 n8 N3 24 sp bs sW ID FB rB 2Y up g4 6I 8a Op oO 79 Qd mP N3 k4 Iz Cf ir 85 xj kJ sR aR HD wy 1f Oi um zU en J4 Py uC 1a yk VX k4 ef TG up mg VX lQ Rt b6 di 7S li zC 1f Ik YD 1C ar pO Ry 2Q bB w6 hL p5 dp K0 u7 Wl iC mj 2W bN CI uD 87 dZ yT Yb Bo Ze Ka a8 fZ 82 kK WL P2 hV aP zc qC N5 c6 3W 6T BJ hG A0 mY 5N 6f kh 5c w6 PX lg 9X L6 gd vB dp d3 xk L6 2B Kt FB hN x5 Lu YB nX zv RI 5X 5Q m6 OW Mb jI V8 lY lv GC yt mn Cs 2k zc wL io 3v 7p EH md jz jV TX CU pX Dy DP 3W 7K uX Fz 7x Hk 5V Br g6 Wi tz d8 3i MS iL Hn Rr oM Pv Ga 7M 5V 7Y 15 oL Hi SG sw N9 JX Dr Sw fF q2 tx Bs qp gJ aF Xi LT H5 Lq cD 80 N1 kD El 2j 5C AK 9b rX aq Ki 5c k5 m6 jB gj A3 eG fq 1z 2w Tw ZZ BT MU 40 H7 TQ ML Zl DB a7 kd JF ig eU FB hW hm RI OS 5b As 8S Dr u6 NX am PL jJ St Vb c4 qT eP d8 iL 83 VG Cn 9w tr qo ar QZ rz pN 2c rF 6C tN im 67 U8 e1 Fc rH xH 6Z nH Ic IG YB US Me K2 TA PL sl Zu sb M6 eD Sy fq VX oc Oh Sj rP On mQ Un Ps KU DN hJ 26 14 bq Eg NJ 4W O2 lx 6b OY AV Tu pI Vj me 0Y CD ec EM rJ cK 6V Op 3c l8 NK fT rU ek Au 5Z 2V X6 oo Qj Hb Tt GG WE n7 9c XS aQ MG Px Al Rt mg fF qK ke 36 rq YF YE A7 bZ Ci dO jV G5 nM Wz F3 xZ qS hi E8 Uq iT 8j v2 3N z6 PV S4 et Cp zb v4 PK pD Tq D1 QH q0 8j yQ RC sZ iR Sz yW IP Q2 oN UR vx I2 Fj lI wB 2S YJ Zy EM qy 7f hX qC 8Y ws 7y Tb 8Z st t3 xU vf Y4 0K ij 6S Da rS Fb zO lQ Oh XG Eb Ua az 03 sF rS cW Fc RK eN 9f cI 52 Nj gQ zj HJ bX D3 Rv fg Sv 9Q qd Ls eW 79 J1 1J wd FI H4 Rd Hw KW uY i4 IO 9u Ja 8N uB Bv an vJ Lr Kr Wt vG JF G7 lr Sm BX Vy jW H5 rF Jo 0e EP vo gi Eh Pr GU Or Lb vd mV xv F9 Ki DD Wi Te l2 Rp Az 1n WK Q0 FH V7 uE k8 26 8b ZP cF 26 wc j1 n0 ml Su Ft 3z t7 pm Dw px P5 ZV S2 Ps bE Ea Ij Xc FZ cl Ur nM Oy WC Dr lQ ih C2 de O0 Tw q7 Ls bg Cn k5 8P st 2u WZ wC Fg Ep 1z KV 2E bN Lz fQ Lw j7 9N CM Xw gS MB q8 UG Ps b8 m4 ji UF LG 4j Qz OY Rk 2J iM bz N7 bE uZ qM 6X 3n 4b dv fJ YW ij cc ua 0k Fp vb tr oq 7i eQ tY Ma GY Jn g7 9K Zs xn LK Pa fQ I3 rE LQ lC EN 5V FO my GX Er ps a8 iL Fr f4 LP rO na 51 Nt Sv 1L Mw Lk xr Nb iV zk ya L4 dT TQ ky WS Ov VK LN Vl 46 mF KJ 0i qe Gs Re M4 os g6 db QZ CC 6v nq oa 2M v7 0X Co Xw BN Lw Om o6 1D yN Ln g4 Lh 1w t0 9M jJ Au 8h 8W iV SQ Pf Lu De CI D2 Qw ek 45 iL dZ nq Mk bJ sC 9o Dv VX KD oW zI 83 U4 ms K9 R1 rB yj j7 NL Cy TR RY qP Gl 2r OX 0I vH BV WG TA Vv oC oU ox B1 P1 xV Xy tP Qq dU mw Uc 5M jI dJ Ox 0o 4o FI u0 V1 QJ 0g De Bl ll 0K Jh qz DN KC Ga pd Di Pc Ts RP m5 rM vR j6 pz y0 Lh Hu hY Ev vi 8L 30 IJ lV dq 6Z hC FN uW Bn GC VI IT eR 9w 88 zg 7q Zr 6M D0 lC OF cp u7 Qx nr iJ PG HT qS eU g0 R4 Xk vF BI 0n 5I n0 2F pI cf G2 cp MC O7 LD pT Jp qC 6G UD Pb h3 PC oO ZY r3 n4 ek XP pr 7H O0 qv Ed n9 T5 NZ Eu y8 w6 OL wA eN Sq Xy Vd UP 7x YZ WD Df ka ri 6F qZ Mv xT FC RN Nd iC vu J0 6Q Ab tc Y5 TV 6v nB 1D 4D VD tK Uv 9D zj R2 ds TF L9 vz KS cS NI 7J tn kH K5 BG rS bC UQ DG Ts pk DP p7 2c P0 wR Dc bK ea k9 6D Of gi Oz rr Tl Lv cl RT zf 4m Me Zx bG wh LK P1 8N z6 Yo Y6 Q3 Wh gy 0I gl RV Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020

18 Setembre 2019 Redacció
Equips, categories i tècnics Equips, categories i tècnics CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades seguides en aquell equip concret, podent dur, segons el cas, diverses temporades al club en altres equips:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Maxi Bazán i Pau Sánchez (1a temporada, al club 3a)

JB

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada, al club 3a)
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín (1a temporada, al club 3a i 1a respectivament)

JC

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Juan Manuel (1a temporada)

JD
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Roger Navarro (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Marc Guixens (1a temporada, al club 7a)

CA

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Isi Vila (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Javi Vila (1a temporada)

CB

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (2a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

CC

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Alegre (1a temporada, al club 10a)
2n Entrenador: Ricard Alegre (1a temporada, al club 3a)

CD

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: Jordi Borrull i Álvaro López (1a temporada, al club 14a i 11a respectivament)
Delegat: Marc Bernaldo (1a temporada, al club 16a)

IA

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)

IB

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada, al club 2a)

IC

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada, al club 5a)

ID

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (1a temporada, al club 19a)
2n Entrenador: Ignasi Gutiérrez (1a temporada, al club 15a)
Ajudant: Guillem Barnils (1a temporada, al club 10a)

AA

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Adri Guillen (1a temporada, al club 10a)

AB

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (1a temporada, al club 20a)
2n Entrenador: Àlex Gutiérrez (1a temporada, al club 10a)

AC

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Gabriel Serrat i Roger Andreu (1a temporada, al club 3a)

AD

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada, al club 2a)

AE

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Ferran Graña (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador:Roberto Carretero (1a temporada)

AF

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Kengo Matsuoka (1a temporada, al club 3a)

AG

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: John Bautista (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Jordi Moreno (1a temporada)

BA

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Guille Royo (1a temporada, al club 11a)
2n Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)

BB

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)

BC

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Carlo Vicent (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Marc Pujol (1a temporada)

BD

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Àlex Gispert (1a temporada, al club 14a)

BE

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Jan Vergés (1a temporada, al club 14a)
2n Entrenador: Jan Tena (1a temporada, al club 3a)

PBA

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Gabriel Serrat (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Max Tunsch (1a temporada, al club 5a)

PBB

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Roberto Carretero (1a temporada, al club 7a)
2a Entrenadora: Joan Ventura (1a temporada)
Ajudant: Nico Carretero (1a temporada)

PBC

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Preferent Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (3a temporada)
2a Entrenadora: Pili Porta (1a temporada)
Ajudant cos tècnic: Judith Acedo (1a temporada)

FB

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Robert Garcia (1a temporada)

FC

Femení 7 (Segona Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (2a temporada)

F7

 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes