agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2018/2019

27 Agost 2018 Redacció
Arnau Moreno i Arnau Pons, tècnics del Benjamí D Arnau Moreno i Arnau Pons, tècnics del Benjamí D Arxiu CE Europa (Albert Ramirez)

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades com a tècnics federats, no estrictament dins el club o l'equip que actualment dirigeixen:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Albert Ametller (3a temporada)
2n Entrenador: Àlex López (2a temporada)

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (3a temporada)

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jona Gómez (6a temporada)
2n Entrenador: Víctor Moreno (6a temporada)
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada)
2n Entrenador: Tom Vandebroek (2a temporada)

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Òscar Belis (11a temporada)
2n Entrenador: David Sasson (4a temporada)

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (1a temporada)

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez (7a temporada)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro (4a temporada)
2n Entrenador: Marc Farreras (2a temporada)

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Pablo Tramullas (5a temporada)
2n Entrenador: Jordi Borrull (5a temporada)
Delegat: Marc Bernaldo (5a temporada)

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Guixens (5a temporada)
2n Entrenador: Pol Garcia (3a temporada)

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (5a temporada)
2n Entrenador: Víctor Vilajosana (3a temporada)

Aleví B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (4a temporada)
2n Entrenador: Pablo Sanz (3a temporada)

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona (3a temporada)
2n Entrenador: Jordi Pumarola (3a temporada)

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Nil Capdevila (2a temporada)
2n Entrenador: Joan Omedes (2a temporada)

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (4a temporada)
2n Entrenador: Max Tunsch (1 temporada)

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (3a temporada)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada)

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada)
2n Entrenador: Aitor Rodríguez (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (13a temporada)
2n Entrenador: Guillem Josa (5a temporada)

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (3a temporada)
2n Entrenador: Adri Guillen (2a temporada)

Benjamí C (Segona Divisió)
Entrenador: Guille Royo (3a temporada)
2n Entrenador: Àlex Caldu (1a temporada)

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (3a temporada)
2n Entrenador: Arnau Pons (2a temporada)

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (3a temporada)
2n Entrenador: Ramon Terrats (3a temporada)
                       Gabriel Serrat (2a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Sandra Noria (2a temporada)

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Xavi Falcón (4a temporada)
2n Entrenador: Carlos Álvaro (1a temporada)

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Nil Capdevila (2a temporada)
2a Entrenadora: Roberto Martínez (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Primera Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (2a temporada)
2a Entrenadora: Gemma Castelo (2a temporada)
Ajudant cos tècnic: Yannick Llauge (1a temporada)

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Ernest Garcia (3a temporada)
2n Entrenador: Robert Garcia (3a temporada)

Femení 7 (Primera Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (1a temporada)