agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2017/2018

Varona, Josa i Nany, jugadors dels primers equips que també són tènics de base Varona, Josa i Nany, jugadors dels primers equips que també són tènics de base Arxiu CE Europa (Àngel Garreta)

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent grup 4)
Entrenador: Albert Ametller (1a temporada)
2n Entrenador: Àlex López (1a temporada)
Preparador físic: Leo Delgado (1a temporada)

Juvenil C (Preferent grup 3)
Entrenador: Jordi Puig (2a temporada)
2n Entrenador: Fran Güells (1a temporada)
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Preferent grup 4)
Entrenador: Òscar Belis (10a temporada)
2n Entrenador: David Sasson (3a temporada)
Preparador físic: Marc Montero (5a temporada)
Delegat: Edu Gutiérrez (7a temporada)

Cadet B (Preferent grup 2)
Entrenador: Víctor Moreno (5a temporada)

Cadet C (Primera Divisió grup 1)
Entrenador: Jonathan Gómez (7a temporada)
2n Entrenador: Jennifer Heras (1a temporada)
Delegat: Miguel Gómez (7a temporada)

Cadet D (Primera Divisió grup 3)
Entrenador: Yuto Kurimoto (3a temporada)
2n Entrenador: Adriá De Lucas (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Primera Divisió grup 1)
Entrenador: Roger Navarro (4a temporada)
2n Entrenador: Marc Farreras (1a temporada)
Ajudant: Marc Rodríguez (3a temporada)

Infantil B (Primera Divisió grup 2)
Entrenador: Pablo Tramullas (4a temporada)
2n Entrenador: Jordi Borrull (4a temporada)
Delegat: Marc Bernaldo (4a temporada)

Infantil C (Primera Divisió grup 3)
Entrenador: Aitor Rodríguez (5a temporada)
2n Entrenador: Unai Rubio (2a temporada)

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Guixens (5a temporada)
2n Entrenador: Pol Garcia (5a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Primera Divisió grup 2)
Entrenador: Guillem Josa (3a temporada)
2n Entrenador: Marc Rodegas (1a temporada)

Aleví B (Primera Divisió grup 3)
Entrenador: Víctor Romero (4a temporada)
2n Entrenador: Dani Garcia (3a temporada)

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (3a temporada)
2n Entrenador: Pablo Sanz (2a temporada)

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Miki Puig (3a temporada)

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona (3a temporada)
2n Entrenador: Jordi Pumarola (1a temporada)

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Michel Salcedo (2a temporada)
2n Entrenador: Oriol Prat (2a temporada)

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Paolo Gnutti (1a temporada)
2n Entrenador: Marc Pi (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Preferent grup 1)
Entrenador: Chema Paredes (4a temporada)
2n Entrenador: Steve Liembe (1a temporada)

Benjamí B (Primera Divisió grup 2)
Entrenador: Daniel Campamà (3a temporada)
2n Entrenador: Guille, Royo (2a temporada)

Benjamí C (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Vargas (2a temporada)
2n Entrenador: Marc Álvarez (2a temporada)

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Xavier Falcón (3a temporada)
2n Entrenador: Adrià Guillen (1a temporada)

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (2a temporada)
2n Entrenador: Ramon Terrats (2a temporada)
                       Gabriel Serrat (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Arnau Moreno (2a temporada)
2n Entrenador: Arnau Pons (1a temporada)

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Nil Capdevila (1a temporada)
2n Entrenador: Joan Omedes (1a temporada)

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Sandra Noria (1a temporada)
2a Entrenadora: Mònica Aguilar (1a temporada)

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Primera Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (1a temporada)
2a Entrenadora: Gemma Castelo (1a temporada)

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Marc Serra (1a temporada)

Femení 7 (Primera Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Ernest Garcia (2a temporada)
2n Entrenador: Robert Garcia (2a temporada)