Agenda
Resultats
Preu Entrades
Acreditacions

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2022/2023

17 Octubre 2022 Redacció
Futbol formatiu 2022/2023 Futbol formatiu 2022/2023 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial masculí i femení i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent · G4)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil C (Preferent · G2)
Entrenador: Joan Coll

Juvenil D (Segona · G15)
Entrenador: Jordi Gatell


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent · G4)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet B (Primera · G1)
Entrenador: Nil Capdevila

Cadet C (Primera · G3)
Entrenador: Guille Espinosa

Cadet D (Segona · G16)
Entrenador: Carlos Vázquez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Xavi Falcón

Infantil B (Primera · G1)
Entrenador: Pau López

Infantil C (Primera · G3)
Entrenador: Michael Chipantasi

Infantil D (Segona · G21)
Entrenador: Ramon Campillo


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent · G2)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví B (Primera · G3)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví C (Primera · G2)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví D (Segona · G18)
Entrenador: Xavi Cruz

Aleví E (Segona · G16)
Entrenador: Jan Capell

Aleví F (Segona · G17)
Entrenador: Carlos Miranda

Aleví G (Tercera · G12)
Entrenador: David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent · G2)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera · G2)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí C (Primera · G3)
Entrenador: Guillem Rocas

Benjamí D (Segona · G17)
Entrenador: Gerard Pou

Benjamí E (Segona · G18)
Entrenador: Ferran Montero

Benjamí F (Tercera · G3)
Entrenador: Esteve Avellán

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (G11)
Entrenador: Joan Balanya

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Primera · G1)
Entrenador: Robert García

Juvenil C (Segona · G3)
Entrenador: Daniel Maldonado

Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Primera · G2)
Entrenador: Jordi Rosselló

Infantil B (Segona · G15)
Entrenadora: Clàudia López i Martina Rodés

Infantil C (Segona · G11)
Entrenadora: Anna Lucía Tan i Paula López

Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví (Primera · G1)
Entrenador: Àlex Gispert


 

 

 

acidH TEB SpecialOlympics