agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Balanç dels campionats de Setmana Santa

23 Abril 2019 Redacció
Els equips de l'Europa que van participar al Mare Nostrum Els equips de l'Europa que van participar al Mare Nostrum Jordi Batuecas

Acabada la Setmana Santa és hora de repassar el paper dels equips formatius del club en els diferents tornejos on han participat.

MIC

Infantil A

FASE DE GRUPS

Roosendal 0 - Europa 3
Rusch Soccer 1 - Europa 2
Europa 12 - Bescanó 0

L'Europa passa com a primer de grup.

1/16 DE FINAL

Zona Norte 3 - Europa 0

 

PREMIER CUP

Aleví F

FASE DE GRUPS

Cubelles 4 - Europa 2
Europa 4 - Trinitat 0
Piheiros 7 - Europa 2

Europa classificat com a segon millor tercer.

1/4 FINAL

Fundació Grama 7 - Europa 2

Combinat de Benjamins

FASE DE GRUPS

Fundació Grama 2 - Europa 1
PEC 4 - Europa 0
Europa 2 - Mercantil 1

FINAL FASE DE CONSOLACIÓ

Europa 5 - Mercantil 3

Europa campió de la fase de consolació.

 

MARE NOSTRUM

Cadet B

FASE DE GRUPS

Europa 0 - Igualada 1
Aurrera Vitoria 1 - Europa 1
Monnegre Mutxamel 1 - Europa 2

Europa eliminat en la fase de grups quedant segons de grup.

FASE DE CONSOLACIÓ

Europa 0 - Hospitalet Atletic 0 (derrota per penals).

 

Infantil B

FASE DE GRUPS

Antigua Luberri 0 - Europa 8
Rondos Academy 0 - Europa 2
Alboraya 0 - Europa 0

Europa líder del grup, passa a rondes finals.

1/4 DE FINAL

Europa 1 - Sporting Ciutat de Palma 0

SEMIFINAL

Europa 2 - Alboraya 0

FINAL

Europa 3 - Martinenc 4

Europa subcampió del torneig.

 

Aleví A

FASE DE GRUPS

Edinburgh South 0 - Europa 15
Europa 10 - Vinyets Moli 0
Europa 4 - Tolosa 0

Europa passa com a líder de grup a rondes finals

1/16 DE FINAL

Europa 2 - European Elite School 2 (eliminats per penals).

 

Benjamí A

FASE DE GRUPS

Europa 2 - Barcelona FA 2
Ebre Escola Esportiva 1 - Europa 13
Unita Academy 2 - Europa 12

L'Europa passa com a líder de grup a les rondes finals

1/4 FINAL

Santa Gertruidis 1 - Europa 4

SEMIFINAL

Jàbac 0 - Europa 5

FINAL

Gavà 1 - Europa 0


Europa subcampió del torneig.

acidH TEB SpecialOlympics